הוד השרון

עורכת דין קיבלה במרמה עשרות אלפי שקלים

עורכת דין מהוד השרון הואשמה כי הצליחה - תוך כדי ביצוע עבירות זיוף, התחזות ומרמה – לקבל מעל 86 אלף שקלים

מיכאל פרוסמושקין 07/11/2019
עורכת דין קיבלה במרמה עשרות אלפי שקלים, צילום אילוסטרציה freepic

עורכת דין (45) מהוד השרון הואשמה לפני ימים אחרים בעבירות זיוף, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, התחזות במטרה להונות ושימוש במסמך מזויף.

על פי כתב האישום, בין הנאשמת לבין בעלת חברת נדל"ן ישנה היכרות מוקדמת. במסגרת ההיכרות, במהלך חודש יוני 2016, שכרה בעלת החברה את שירותיה של הנאשמת כעורכת דין לצורך הסדרת ביטול פירוקה מרצון של החברה אצל רשם החברות.  לשם כך, קיבלה הנאשמת לידיה מידי בעלת החברה את תעודת הזהות שלה, תדפיסים קודמים של חשבון הבנק של החברה וכן מסמכי התאגדות החברה. כמו כן, קיבלה הנאשמת הסבר על הפעילות העסקית של החברה. בהמשך, כפי שעולה מהחקירה, זייפה הנאשמת את תעודת הזהות של בעלת החברה, בכך שהוסיפה את צילום תמונתה וכן זייפה חותמת דיו הנחזית להיראות כחותמת החברה.

לטענת הפרקליטות, ב – 13 ביולי 2016, הגיעה הנאשמת לסניף בנק בכפר סבא והציגה עצמה הנאשמת בשמה של בעלת החברה, תוך שהיא מוסרת פרטים אודות החברה, פעילותה וההליך המשפטי של ביטול הפירוק בו מצויה החברה. במעמד זה, היא מסרה מסמכים שונים וביקשה כי תאושר מסגרת אשראי בחשבון החברה, תוך הנפקת פנקסי צ'קים וכרטיס חיוב בנקאי.

 לאחר השלמת הליך פתיחת החשבון, הוסדרה מסגרת אשראי, נמסרו לנאשמת שני פנקסי צ'קים והונפק כרטיס חיוב. בהמשך, הנפיקה הנאשמת שני כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים תוך שהציגה את עצמה בשמה של בעלת החברה. לאחר מכן, משכה צ'ק על סך 3,000 שקל, חתמה עליו בחותמת מזויפת והפקידה אותו בחשבונה של חברתה, שלה הייתה חייבת כסף. עוד עולה, כי תוך כדי ביצוע מעשי המרמה, משכה הנאשמת או מי מטעמה ועשתה שימוש בכרטיסי אשראי שהונפקו לה – כל זאת בסכום כולל של למעלה מ – 86 אלף שקל. לאחר שנחשפו מעשיה, נחסם חשבון הבנק שפתחה הנאשמת.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
רעננה עילית
דר עמית הוכברג והילדה אלה תירוש. אבחנה מדויקת
"הדחיפות שבה שלחו אותנו למיון הייתה מצילת חיים"
אופנוען נהרג בתאונה בקריות
ראש מינהל ההנדסה פורש
הליכוד השיק את קמפיין הבחירות למועצה
רכב עלה באש ליד נצרת - שניים נפצעו
"מי שעשה זאת הוא אדם חסר חמלה"
נסיעה מחשמלת