הוד השרון

חבורת נערים היכתה חתול עד מוות

תושבת הוד השרון, שביתה הייתה עדה למחזה המחריד, מבקשת מההורים לשוחח עם ילדיהם על המקרה על מנת למנוע מעשים נוספים של התעללות בבעלי חיים

קרן שלהבת 07/11/2019
צילום אילוסטרציה freepic

חבורת נערים היכתה באמצעות סקייטבורד חתול עד מוות. תושבת העיר, שבתה הייתה עדה למחזה המחריד שארע ערב יום כיפור, סמוך לקניון שרונים, מבקשת מההורים לשוחח עם ילדיהם על המקרה על מנת למנוע מעשים נוספים של התעללות בבעלי חיים.

 לימור (שם בדוי): "הבת שלי טיילה עם חברותיה ליד הקניון. כשעברה הבחינה בהתעללות כי הנערים קראו לה ולחברות שלה לבוא לצפות בהכאתו של החתול. בתי הייתה ממש מזועזעת מהמקרה. החלטתי לכתוב על כך כדי להעלות מודעות ולחפש עוד ילדים שראו את הזוועה ושיוכלו לספק פרטים".

מה היא בדיוק סיפרה לך?

"היא אמרה שהנערים הזמינו אותן לראות אטרקציה - איך הורגים חתול עם סקייטבורד. החלטתי לפרסם את הסיפור גם בעיתונות ולא לעבור על המקרה לסדר היום. אני רוצה לציין שהמטרה העיקרית שלי היא לא לכעוס ולא לגדף את הילדים, אלא להסביר ולעורר חמלה כלפי החלש. אשמח אם אימהות לילדים נוספים שהיו עדים למקרה יעזרו לנו לאתר את אותם ילדים. המטרה שלי היא להעלות מודעות בקרב ההורים למה שהילדים שלהם מסוגלים לעשות מחוץ לבית".

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
גרובר. גישה קלה ונוחה
החלו העבודות להוספת נתיב בצומת העבודה-הראשונים
מכת גניבות אופניים בסניף בני עקיבא
הלכלוך בכניסה לבניין המשותף ברחוב סוקולוב 10
"זה מרכז הרצליה ולא איזה שכונת עוני בסאו פאולו"
גאווה למערכת החינוך של בת ים
ברוידא וברט במחנה הצופים
ברוידא וברט במחנה הצופים
פ"ת תציין את חודש המודעות לסרטן השד
זה לא נעים לראות שער סגור
מאחורי הגלימה