הוד השרון

נגזר דינו של כוכב הילדים יובל שם טוב

במסגרת הסדר דיוני "יובל המבולבל" מנווה ירק הורשע בשישה אישומים של החזקת סם מסוג קוקאין לצריכה עצמית. בית המשפט סירב לבטל את הרשעתו וגזר עליו 300 שעות לתועלת הציבור, קנס ושלושה חודשי מאסר על תנאי

מיכאל פרוסמושקין 10/11/2019
נגזר דינו של כוכב הילדים יובל שם טוב, צילום אילוסטרציה i clip art

300 שעות לתועלת הציבור ביחידת המתנדבים של הוד השרון, קנס ומאסר על תנאי נגזרו הבוקר (יום ראשון) על יובל "המבולבל" שם טוב (47), תושב מושב נווה ירק הסמוך להוד השרון, שהורשע בחודש מאי בהחזקת סמים לצריכה עצמית.

כזכור, שם טוב, הואשם בתחילה בשש עבירות של החזקה/שימוש בסמים לצריכה עצמית ועוד ארבע עבירות של החזקה/שימוש בסמים שלא לצריכה עצמית. כנגד שם טוב נטען כי רכש מצעיר מוכר למשטרה קוקאין בעשר הזדמנויות בתמורה לאלפי שקלים. רכישות הסמים בוצעו בקניון "עזריאלי", במושב נווה ירק בו מתגורר שם טוב וברמת גן.

מדובר ברכישות שהחלו כבר ביוני 2017 ונמשכו עד מאי 2018. בחלק מהמקרים התביעה אינה יודעת באיזה משקל רכש שם טוב סמים ובתמורה לאיזה סכום.

לאחר הגשת כתב האישום, התנהל משא ומתן בין התביעה המשטרתית, שבמסגרתו העלה סנגורו עו"ד ירון ברזילי, טענות שונות לגבי האישומים שיוחסו למרשו. בסופו של דבר הסכימה התביעה להגיש כתב אישום מתוקן, שבו הורשע שם טוב בשישה אישומים בלבד של החזקת סם לצריכה עצמית.

שם טוב נשלח לקבלת תסקיר מבחן וחוות דעת מהממונה על עבודות שירות. התביעה עתרה להטיל עליו עד שישה חודשי עבודות שירות, מאסר על תנאי, קנס, פסילת רישיון ופסילה על תנאי. מנגד, ההגנה עתרה לביטול הרשעתו וביקשה להסתפק בשעות שירות לתועלת הציבור.

השופט שמואל מלמד קבע לא ביטל את הרשעתו וגזר על שם טוב 300 שעות לתועלת הציבור, שלושה חודשי מאסר על תנאי, קנס בסך 2,500 שקלים, העמדתו בצו מבחן לשנה ופסילת רישיון על תנאי למשך שלושה חודשים.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
ראש העיר אמיר כוכבי עם חברי סיעת מרצ בהוד השרון
תניחו למכנסיים של התלמידות
גני, אחווה ושני עוצרות את התנועה בקמפיין אריסטו שמט
עוצרות את התנועה בשוק הפשפשים ביפו
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
הרב דר מיכאל לייטמן
בלי חינוך לאחדות חברתית, אנחנו עדיין חיים במעברות
מסדירים את התכנון במרחב הכינרת
סכסוך שכנים הסתיים בתקיפה
סכסוך שכנים הסתיים בתקיפה
תוכנית יבוא וסחר בינלאומי למגזר החרדי
אשה נהרגה בתאונה סמוך לשבי שומרון