הוד השרון

משוועים לחיזוק

הפועל הוד השרון לא מצליחה לנצח את עוצמה חולון והיא עדיין נועלת את טבלת מחוז דרום א' בליגה ב'. בקבוצה עומלים על חיזוק בעתיד הקרוב כדי לברוח מהתחתית

זאב גולדשמיט 14/11/2019
יניב לוזון, מחפש חיזוק כדי לברוח מהתחתית, צילום: זאב גולדשמיט

הפועל הוד השרון בכדורגל עצרה את רצף ההפסדים, כשסיימה ביום שישי בתיקו 0:0 נגד עוצמה חולון. מדובר בנקודה חשובה גם מבחינה מוראלית, הגם שהיא לא שינתה את מצבה בטבלה.                               

הוד השרון עדיין במקום האחרון בליגה ב' (דרום א') עם 6 נקודות מעשרה משחקים, כשמקדימים אותה: בני יפו אורתודוכסים עם 7 נקודות, הפועל מחנה יהודה (9) ועוצמה חולון (10 נק').                          

בהוד השרון שררה אכזבה גדולה בסיום המשחק, שכן במחצית השניה הקבוצה יזמה והפעילה לחץ כבד על שער חולון, אבל הרבתה להחמיץ. ההזדמנות הגדולה שלה הייתה כעשרים דקות לסיום כשנפסקה לטובתה בעיטת עונשין מ-11 מטרים, אבל איתי מנחם החטיא מהנקודה הלבנה. במחצית הראשונה היו לחולון הזדמנויות להבקעה, אבל שוער הוד השרון, עידן וקסלמן, ביכולת מצוינת שמר על שער נקי.                                                                                 

"יש שיפור במשחק הקבוצה, במיוחד בהגנה שסוף סוף לא ספגה" אמרו בקבוצה. "חשוב שעצרנו את רצף ההפסדים, אבל עלינו להתחיל לנצח כדי שהליגה לא תברח לנו".                                         

המאמן יניב לוזון ביקש מההנהלה להתחזק, ומספר שחקנים כבר נמצאים על הכוונת. לאחר ששליש ממשחקי העונה כבר מאחורינו, ליגה ב' יוצאת לפגרת חורף. לוזון מתכוון להגביר את האימונים כדי שהקבוצה תתגבש ותחזור לליגה ביכולת טובה יותר.                             

קבוצת הנוער הפועל הוד השרון ממשיכה את העונה הטובה שלו, כאשר השבוע ניצחה בחוץ את הפועל מחנה יהודה 0:3 . כל השערים הובקעו במחצית השניה ע"י יואב לוי, סתיו בוהדאנא ויונתן פרבר. לאחר תשעה מחזורים קבוצת הנוער של הוד השרון נמצאת במקום השני בליגה הארצית (דרום) עם 20 נקודות, ארבע נקודות פחות מהמוליכה רמת אליהו. לקבוצה שישה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד אחד. ליגת הנוער יוצאת לפגרת חורף, וכשתחזור בסוף החודש מצפה להוד השרון משחק העונה, כשתארח לקרב ישיר את רמת אליהו.

עוד בהוד השרון
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
זאב גולדשמיט 19/11/2019
זאב גולדשמיט 13/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 06/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תערוכת "שכרון צבעים" בהרצליה
אישום: פרצו לביתה של קשישה וגנבו תכשיטים
תושבי מודיעין חשים ביטחון
מכללת שנקר והשף אייל שני בשת"פ
האנשים שעושים את הרצליה
כיסא מונגש לים לילדים
כיסא מיוחד להעברת ילדים עם מוגבלות לתוך הים
זכו בפרס הקליטה המיטבית
משפרים את מערכת המים ברחובות