הוד השרון

נכנסות למאני טיים

נבחרות הכדורסל והכדורעף של התיכונים הדרים ומוסינזון בהוד השרון מגיעות לשלבי ההכרעה. בכדורסל תילחם נבחרת הדרים על חייה בליגת העל ובכדורעף שתי הנבחרות העפילו לרבע הגמר

זאב גולדשמיט 19/11/2019
נבחרת הבנות בכדורעף. מאזן מושלם בבית המוקדם, צילום: פרטי

ליגת העל לתיכוניים בכדורעף ובכדורסל מגיעה לשלבי ההכרעה, אחרי שבשבוע שעברה הסתיים שלב הבתים המוקדמים. נבחרת הבנים בכדורסל של תיכון "הדרים" פתחה את משחקי שלב ההישרדות בהפסד ביתי לתיכון מקיף עמק החולה בתוצאה 72:52. הדרים, שסיימה את השלב המוקדם ללא ניצחון וסיימה במקום הרביעי והאחרון בבית ב', תצפין היום לכפר בלום למשחק הגומלין עם סיכוי קלוש להפתיע. המנצחת בסיכום שני המשחקים תבטיח עונה נוספת בליגת העל, בעוד המפסידה תמשיך למשחק הישרדות נוסף נגד המנצחת במשחק בין הריאלי העברי חיפה לשרת נתניה.               

נבחרת הבנים בכדורעף של תיכון "מוסינזון" הפסידה ביום שני 3:0 לתיכון "גלילי" כפר סבא במחזור האחרון בשלב הבתים. מוסינזון סיימה במקום השלישי והעפילה לשלב רבע הגמר, שם תתמודד נגד יריבה שסיימה במקום הראשון-שני בבית אחר.                                

המאמן תמיר כהן מרוצה: "המטרה הייתה לעלות לרבע הגמר ועמדנו בכל המשימות, כשניצחנו את רוגוזין. נבחרות גלילי ועין החורש שהקדימו אותנו, הן יריבות חזקות יותר, מה גם שאצלנו חסרו בשל פציעות שני השחקנים הבולטים: אופק שיינר ששבר את ידו ויובל נמדר שנקע קרסול. השחקנים ששיחקו נגד גלילי עשו את המקסימום וראינו מהלכים טובים. אין לי ספק שבהרכב מלא יחסי הכוחות נגד גלילי היו יכולים להיות שקולים יותר. באשר להמשך המשחקים, בלי שיינר ונמדר יהיה לנו קשה מאוד לעלות לחצי הגמר, אבל נעשה את המיטב".                                                                                   

גם נבחרת הבנות בכדורעף של "מוסינזון", סגנית האלופה מהעונה שעברה, העפילה לשלב רבע הגמר, אחרי שסיימה במקום הראשון בשלב המוקדם בעקבות ניצחונה השבוע על ליידי דייויס 0:3. בנות מוסינזון סיימו את שלב הבתים במאזן מושלם מבלי להפסיד אף משחק. ברבע הגמר יתמודדו נגד יריבה שסיימה במקום השלישי, או נגד אחת העולות החדשות.                                                             

בנות הוד השרון שואפות העונה לזכות העונה בתואר הארצי, והמאמן אסף מעין מתכונן: "אני גאה בשחקניות שלנו. למען האמת, עד כה ניצחנו במשחקים בצורה די משכנעת, ואני מעריך שבשלבים הגבוהים צפויים לבנות מאבקים יותר קשים. עד כה הצלחנו לשתף במשחקים את רוב הבנות, שמכוונות הכי חזק במטרה לשחזר את ההישג מהעונה שעברה ולהגיע גם העונה למעמד הגמר, ואז הכל פתוח".

עוד בהוד השרון
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
זאב גולדשמיט 14/11/2019
זאב גולדשמיט 13/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 06/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אושרה תוכנית המתאר הארצית לעורף נמל חיפה
אושרה התמ"א לעורף נמל חיפה
נבחרת תלי. אלופת מאמאנט הוד השרון
הגביע של תל"י
מהי פנסיה מבטיחה של כלל?
שמים דגל אדום
חטיבת הביניים הנגיד
"כל הרשויות ידעו על מבנה הלימודים בנגיד"
רכב בשירות העירייה עומד על המדרכה
גאיה נסים זיו. למדתי לעמוד על שלי
"לתת זה לקבל"
פיקניק עודפי מזון
פיקניק עודפי מזון