הרצליה

הגיעה למאני טיים

הפועל הרצליה סיימה את הליגה הסדירה במקום השלישי ומחר (שישי) תחל את שלב הפלייאוף כשתארח את רובי שפירא. המנכ"ל, ניר שיטרית, מקווה שקבוצתו לא תיעצר כבר במשחק הראשון

שרון יונתן 03/05/2018
שחקני הפועל הרצליה חוגגים ניצחון במהלך העונה (צילום: פרטי)

משחקי ליגה א' הסדירים הגיעו לסיומם וכעת מתחיל האקשן האמיתי, משחקי הפלייאוף לעליה לליגה הלאומית בהשתתפות 8 קבוצות ליגה א' (4 מכל מחוז) שיתמודדו על הזכות להיאבק מול הקבוצה שתסיים במקום ה-14 בליגה הלאומית.  

הפועל הרצליה, שסיימה את המחוז הצפוני במקום השלישי, תארח מחר (שישי, 15:45) את רובי שפירא שסיימה רביעית, כאשר המנצחת תתמודד בגמר המחוז הצפוני מול מנצחת חצי הגמר המקביל בין אום אל פאחם לטבריה (יתרון הביתיות ינתן למי שדורגה במקום גבוה יותר בסיום הליגה).  

בהרצליה כיוונו, כמדי שנה, למקום הראשון, אבל לאור עליונותה של איכסל הקבוצה נאבקה בסיום העונה, מול אום אל פאחם, על המקום השני, אותו פספסה בנקודה.

למרות שלא העפילה אוטומטית ללאומית, המנכ"ל ניר שיטרית סבור כי העונה היא לא כישלון ולא אכזבה. שיטרית אמר השבוע: "היו חלקים גדולים מהעונה ששיחקנו בצורה טובה ומהנה. הפספוס שלנו הוא שלא הצלחנו להתמודד על המקום הראשון עד סיום העונה והמאבק הזה הסתיים מבחינתנו 8 מחזורים לסיום העונה. רצינו להיות חלק ממאבק העלייה עד הסוף ובזה לא הצלחנו".

 ניר, מה היה חסר לכם כדי שזה יקרה?

 "אם הייתי יודע לתת תשובות הייתי במקום אחר. זה שילוב של כמה דברים, והעיקרי הוא העובדה שנפלנו מול קבוצות שעל הנייר היינו טובים מהם. זה עשה את ההבדל בינינו לאיכסל וחבל, אבל אני לא חושב שלא מדובר בכישלון או באכזבה".   

בשש העונות האחרונות הגיעה הרצליה 5 פעמים לפלייאוף, אבל שם לא הצליחה יותר מדי. רק פעם אחת הגיעה לגמר המחוזי, אבל בדרך כלל נשרה כבר במשחק הראשון. 

שיטרית מקווה שהפעם זה יהיה אחרת: "עכשיו כל משחק עבורנו זה גמר גביע. גם העובדה שניצחנו את רובי שפירא פעמיים העונה לא נותנת לנו שום יתרון עליהם. במשחקי פלייאוף החוקים משתנים וגם מקום חמישי יכול לנצח את מקום שני. זה יהיה מאבק בין שתי קבוצות טובות שאף אחת מהן לא פייבוריטית. השחקנים מודעים למעמד והם מוכנים. יש לנו אמונה גדולה בהם. הוכחנו העונה שיש לנו קבוצה טובה ואת זה נצטרך להראות גם ביום שישי. אם נעבור את רובי שפירא נוכל ללכת עד הסוף".


 

 

עוד בהרצליה
שרון יונתן 17/05/2018
שרון יונתן 17/05/2018
נפרדים מהלאומית
שרון יונתן 10/05/2018
שרון יונתן 26/04/2018
תם ונשלם
שרון יונתן 26/04/2018
פתיחה לא משהו
שרון יונתן 17/04/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
חוגגים עצמאות 70 ברג
חוגגים עצמאות 70 בר"ג
כל חייו היו סביב חיות
''כל חייו היו סביב חיות''
נעצרו חשודים במכירת חמץ בבני ברק
נעצרו חשודים במכירת חמץ בבני ברק
צניחה במתן אישורים לתמ"א 38/1
טאי שרקי עזב את בית "האח הגדול"
רבותי ההיסטוריה חוזרת...
רבותי ההיסטוריה חוזרת...