הרצליה

לונדון לא מתמודד

שבוע לפני הבחירות לקביעת רשימת מרצ לבחירות המוניציפאליות בהרצליה הודיע חבר המועצה יוסף לונדון כי הוא מסיר את מועמדותו לראשות הרשימה ולרשימה למועצת העיר

שרון יונתן 09/05/2018
לונדון לא מתמודד
יוסף לונדון? לא מתמודד (צילום: פרטי)

 שבוע לפני הבחירות לקביעת רשימת מרצ לבחירות המוניציפאליות בהרצליה הודיע ביום שלישי חבר המועצה יוסף לונדון כי הוא מסיר את מועמדותו לראשות הרשימה ולרשימה למועצת העיר. בכך מצטרף לונדון לליאת תימור שגם לא תשתתף בבחירות לרשימה, כך שהיחיד שיכול לשמור על מקומו במועצה הבאה מטעם סיעת מרצ הוא יהונתן יסעור. הבחירות לקביעת ראש הרשימה והרשימה עצמה יתקיימו ביום שלישי הקרוב על ידי כ-280 בעלי זכות בחירה.

"לאחר לבטים לא פשוטים, הריני להודיע כי החלטתי להסיר את  מועמדותי לראשות הרשימה של מרצ בהרצליה לבחירות המוניציפאליות הקרובות וכן לרשימה למועצת העיר", כתב לונדון אתמול (שלישי) ליו"ר מרצ, תמר זנדברג, ולהנהגת המפלגה והוסיף: "במשך שנים רבות פעלתי למען הצלחתה של מרצ במערכות הבחירות המוניציפאליות והארציות. נטלתי חלק בפעולות רבות, נגד הכיבוש, בעד צדק חברתי ובעד הפרדת הדת מהמדינה. אני חבר במועצת העיר הרצליה, מטעם מרצ החל משנת 2013. בפעילותי כחבר מועצת העיר זכיתי להערכה רבה הן של תושבי העיר ועובדי העירייה, והן של עמיתי במועצת העיר, מכל הסיעות".

לונדון הסביר מדוע החליט לפרוש מהמרוץ: "לצערי הרב, לנוכח רשימת המועמדים למועצת העיר בבחירות בסניף מרצ הרצליה, ולנוכח הדעות והעמדות שמציגים מועמדים אלה, גם אם אבחר לראש הרשימה, לא אוכל להוביל את ערכי מרצ בהרצליה כפי שאני מאמין בהם, אחרי הבחירות. אני מתחייב להמשיך ולפעול למען מרצ בזירה הארצית - הפלת ממשלת נתניהו וחיזוק כוחה של מרצ בכנסת הבאה".

 


עוד בהרצליה
הפוליטיקה של הרצליה
שרון יונתן 19/07/2018
שרון יונתן 12/07/2018
מגדילים את המועצה
תמי מאור 25/06/2018
  למה מישל מורג?
כתבה ממומנת אביבית פרקש 24/06/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
תנו לקרוא בשקט
מסבירנים בעכו פועלים לקדם את שוויון ההזדמנויות לבעלי מוגבלויות
מסבירנים בעכו פועלים לקדם את שוויון ההזדמנויות לבעלי מוגבלויות
הפך עבירות רכוש לאורח חייו
''הפך עבירות רכוש לאורח חייו''
    על אהבה ועל כנות
על אהבה ועל כנות
'מעלה' עשה מהפכה של ממש בישראליות
חיים אאוט, שוהם אין
חיים אאוט, שוהם אין
המרוץ לכיסא
מהוד השרון לאח הגדול