הרצליה

לונדון לא מתמודד

שבוע לפני הבחירות לקביעת רשימת מרצ לבחירות המוניציפאליות בהרצליה הודיע חבר המועצה יוסף לונדון כי הוא מסיר את מועמדותו לראשות הרשימה ולרשימה למועצת העיר

שרון יונתן 09/05/2018
לונדון לא מתמודד
יוסף לונדון? לא מתמודד (צילום: פרטי)

 שבוע לפני הבחירות לקביעת רשימת מרצ לבחירות המוניציפאליות בהרצליה הודיע ביום שלישי חבר המועצה יוסף לונדון כי הוא מסיר את מועמדותו לראשות הרשימה ולרשימה למועצת העיר. בכך מצטרף לונדון לליאת תימור שגם לא תשתתף בבחירות לרשימה, כך שהיחיד שיכול לשמור על מקומו במועצה הבאה מטעם סיעת מרצ הוא יהונתן יסעור. הבחירות לקביעת ראש הרשימה והרשימה עצמה יתקיימו ביום שלישי הקרוב על ידי כ-280 בעלי זכות בחירה.

"לאחר לבטים לא פשוטים, הריני להודיע כי החלטתי להסיר את  מועמדותי לראשות הרשימה של מרצ בהרצליה לבחירות המוניציפאליות הקרובות וכן לרשימה למועצת העיר", כתב לונדון אתמול (שלישי) ליו"ר מרצ, תמר זנדברג, ולהנהגת המפלגה והוסיף: "במשך שנים רבות פעלתי למען הצלחתה של מרצ במערכות הבחירות המוניציפאליות והארציות. נטלתי חלק בפעולות רבות, נגד הכיבוש, בעד צדק חברתי ובעד הפרדת הדת מהמדינה. אני חבר במועצת העיר הרצליה, מטעם מרצ החל משנת 2013. בפעילותי כחבר מועצת העיר זכיתי להערכה רבה הן של תושבי העיר ועובדי העירייה, והן של עמיתי במועצת העיר, מכל הסיעות".

לונדון הסביר מדוע החליט לפרוש מהמרוץ: "לצערי הרב, לנוכח רשימת המועמדים למועצת העיר בבחירות בסניף מרצ הרצליה, ולנוכח הדעות והעמדות שמציגים מועמדים אלה, גם אם אבחר לראש הרשימה, לא אוכל להוביל את ערכי מרצ בהרצליה כפי שאני מאמין בהם, אחרי הבחירות. אני מתחייב להמשיך ולפעול למען מרצ בזירה הארצית - הפלת ממשלת נתניהו וחיזוק כוחה של מרצ בכנסת הבאה".

 


עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
"הציבור אמר את דברו"
השמיים אינם הגבול
השמיים אינם הגבול
החברה להגנת הטבע: סיורים ללא תשלום בפארק השרון הפורח
ראש עיריית כפר סבא , רפי סער
כמה ארנונה תשלמו השנה בכפר סבא?
ילדה בת 8 בלעה מסמר
"מסדר הדר״: השבוע ה - 12
פסטיבל בת-ים לתאטרון ואמנות רחוב
"טעים להכיר" חוזר