הרצליה

הפוליטיקה של הרצליה

בר המועצה צבי וייס פנה לראש העירייה, משה פדלון, בדרישה להקמת מקווה בשטח תוכנית הבנייה גליל ים.

שרון יונתן 10/05/2018
צבי וייס. להקים מקווה (צילום: פרטי)

להקים מקווה בגליל ים

 חבר המועצה צבי וייס פנה השבוע לראש העירייה, משה פדלון, בדרישה להקמת מקווה בשטח תוכנית הבנייה גליל ים וזאת לאחר דרישה של תושבים ונציגי ציבור בשכונת נווה ישראל להקים מקווה באזור.

במכתב ששיגר לפדלון ציין וייס: "עם התפתחותה של תוכנית גליל ים, אשר תכיל בסופו של דבר אלפי יחידות דיור, ובשל קרבתה הפיזית לשכונת נווה ישראל, יש חשיבות רבה לקידום נושא הקמת המקווה באזור. בימים אלו מתנהלים בעירייה ישיבות לתכנון מבני ציבור באזור זה. מובן מאליו שגם שירותי הדת נכללים בהגדרה של מבני ציבור, ובניהם במיוחד יש חשיבות ועדיפות למקווה, שצריך להיות בקרבת אזור המגורים. ברור מאליו שלצורך קידום בקשה זו, יש לאתר שטח חום המיועד למבני ציבור. אבקש לאשר למהנדס העיר להציג את המגרשים המיועדים לצרכי ציבור באזור נווה ישראל- גליל ים, כדי שניתן יהיה לבחור את המקום הראוי והרצוי".

 הקבוצה הניטראלית

 קבוצת "הרצליה איכות חיים", המציבה את תוכנית המתאר כסוגיה מרכזית במערכת הבחירות הקרובה, הודיעה השבוע כי אינה תומכת, נכון לרגע זה, במועמד מסוים. בקבוצה ציינו כי בימים אלו נפגשים חברי המטה של "הרצליה איכות חיים" עם מועמדים למועצת העיר המעוניינים בתמיכת הקבוצה  לקראת הבחירות.

קרני גילון, דוברת "הרצליה איכות חיים" ומהמובילות בקבוצה, מסרה השבוע: "חברי המטה נפגשים עם גורמים שונים, אך לא מקדמים עדיין מועמד ספציפי וההחלטה במי לתמוך תתקבל כאשר יתבררו עמדות המועמדים ומידת הזדהותם עם עקרונות "הרצליה איכות חיים."


עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
העירייה מסלפת נתונים
"העירייה מסלפת נתונים"
מיזם חברתי של שירה המונית "שירולם" בתיכון אוסטרובסקי
רוזן נגד אדיב
רוזן נגד אדיב
גרובר ניצח ב-36 קלפיות מתוך 61
כאן משפצים
על אהבות וחרדות
על אהבות וחרדות
דייל אוויר מגוש דן חשוד בגניבת אלפי שקלים
דייל אוויר מגוש דן חשוד בגניבת אלפי שקלים
בגיל השלישי נהנים יותר בת"א