הרצליה

הפוליטיקה של הרצליה

בר המועצה צבי וייס פנה לראש העירייה, משה פדלון, בדרישה להקמת מקווה בשטח תוכנית הבנייה גליל ים.

שרון יונתן 10/05/2018
צבי וייס. להקים מקווה (צילום: פרטי)

להקים מקווה בגליל ים

 חבר המועצה צבי וייס פנה השבוע לראש העירייה, משה פדלון, בדרישה להקמת מקווה בשטח תוכנית הבנייה גליל ים וזאת לאחר דרישה של תושבים ונציגי ציבור בשכונת נווה ישראל להקים מקווה באזור.

במכתב ששיגר לפדלון ציין וייס: "עם התפתחותה של תוכנית גליל ים, אשר תכיל בסופו של דבר אלפי יחידות דיור, ובשל קרבתה הפיזית לשכונת נווה ישראל, יש חשיבות רבה לקידום נושא הקמת המקווה באזור. בימים אלו מתנהלים בעירייה ישיבות לתכנון מבני ציבור באזור זה. מובן מאליו שגם שירותי הדת נכללים בהגדרה של מבני ציבור, ובניהם במיוחד יש חשיבות ועדיפות למקווה, שצריך להיות בקרבת אזור המגורים. ברור מאליו שלצורך קידום בקשה זו, יש לאתר שטח חום המיועד למבני ציבור. אבקש לאשר למהנדס העיר להציג את המגרשים המיועדים לצרכי ציבור באזור נווה ישראל- גליל ים, כדי שניתן יהיה לבחור את המקום הראוי והרצוי".

 הקבוצה הניטראלית

 קבוצת "הרצליה איכות חיים", המציבה את תוכנית המתאר כסוגיה מרכזית במערכת הבחירות הקרובה, הודיעה השבוע כי אינה תומכת, נכון לרגע זה, במועמד מסוים. בקבוצה ציינו כי בימים אלו נפגשים חברי המטה של "הרצליה איכות חיים" עם מועמדים למועצת העיר המעוניינים בתמיכת הקבוצה  לקראת הבחירות.

קרני גילון, דוברת "הרצליה איכות חיים" ומהמובילות בקבוצה, מסרה השבוע: "חברי המטה נפגשים עם גורמים שונים, אך לא מקדמים עדיין מועמד ספציפי וההחלטה במי לתמוך תתקבל כאשר יתבררו עמדות המועמדים ומידת הזדהותם עם עקרונות "הרצליה איכות חיים."


עוד בהרצליה
שרון יונתן 13/12/2018
שרון יונתן 12/12/2018
שרון יונתן 28/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
שלב השאלה הזהה
שלב השאלה הזהה
משלבים כוחות למען העולים מצרפת
תא: איסור שחיטת תרנגולי כפרות
ת"א: איסור שחיטת תרנגולי כפרות
אורט הרמלין: נחנך פרויקט המעונות
"שירתתי את הציבור באהבה גדולה"
חוזרת לשורשים
המסע של תלמידי שקמה בפולין
אריה פרידמן התפטר מהמועצה הדתית