הרצליה

מהרצליה לאח הגדול

טאי שרקי בן 23, תשוב הרצליה,נכנס לבית בכניסה הראשונה של הדיירים, במוצאי שבת

שרון יונתן 10/05/2018
מהרצליה לאח הגדול
טאי שרקי (צילום: יריב פיין וגיא כושי)

לאחר שבעונה הקודמת של תוכנית האח הגדול ייצגה את הרצליה מעין אשכנזי שיצאה מהבית עם בן זוג חדש, אביחי אוחנה, שגם זכה באותה עונה, גם בקונספט החדש של הבית הפופולארי בארץ יש להרצליה נציג. קבלו את טאי שרקי בן 23, שנכנס לבית בכניסה הראשונה של הדיירים, במוצאי שבת. בכרטיס הביקור שלו ציין שרקי כי הוא סטודנט למשפטים שנה שלישית והיה מצטיין בלימודים בשנה הראשונה והשנייה.                    

עוד לפני שהחל את לימודי המשפטים, העבר של שרקי היה פחות זוהר, בלשון המעטה. "הייתי אסיר שנתיים. 24 חודשים", סיפר שרקי בכרטיס הביקור אבל לא פירט בגין מה ישב בכלא. העיתון "ידיעות אחרונות" פרסם ביום שני כי שרקי ריצה שתי תקופות מאסר, כאשר בפעם הראשונה נידון למאסר של 9 חודשים בגין עבירות אלימות שביצע בעודו קטין, ולפני 3 שנים, בהיותו בן 20, נידון ל -11 חודשים מאסר נוספים בגין עבירות סמים.                                                        

שרקי סיפר כי הוא בא ממשפחה נורמטיבית, האבא במאי אמו מנתחת מערכות מחשבים, אבל העיד על עצמו שהיה ילד בעייתי. "הרגשתי כל הזמן צורך, איזה משהו בי לא שקט. הייתי רב עם זה ועם זה. הרגשתי שאני על צוק וצריך לקפוץ ממנו".                                                                            

שרקי העיד שמהר מאוד הוא מצא את עצמו מחוץ לבית הספר והחל להסתובב עם סביבה בעייתית שהפכה מהר מאוד לסביבה עבריינית. הציגו אותי בבית המשפט כתפוז המכני, הילד שרוצה רק להרוס ולהחריב".                               

על תקופת מאסרו סיפר: "ההורים שלי היו מרוסקים. הם הלכו מקופלים ברחוב. הולכים בהשפלה, כל עולמם נלקח מהם. כל הכבוד נלקח מהם. בית סוהר זה דבר נורא. שאתה שולח ילד בן 14 לבית סוהר אתה מעצב אותו להיות עבריין. יצאתי משם פרופסור לפשע".

לאחר שיצא מהכלא רשם אותו אביו ללימודי משפטים "אני לימודי משפטים? מי יקח אותי? מי יקבל אותי", אמר בכרטיס הביקור, "התקבלתי והתאהבתי בזה והייתי טוב בזה. זה נותן אקשן. זה כל מה שחיפשתי, כשר, חוקי".

על העתיד שהוא רוצה אמר שרקי: "בעוד עשר שנים אהיה בבית משפט ולא בצד שהיתי מוכר בו בעבר". על השאלה מדוע נכנס לאח הגדול אמר: "יש את הקלישאה הזאת שעם קצת רצון וקצת יכולת אפשר לעשות ולהגיע להכל".

 


עוד בהרצליה
יותם הראל 17/10/2018
יותם הראל 17/10/2018
יותם הראל 17/10/2018
אתר לוקאל 17/10/2018
או בוי
יותם הראל 10/10/2018
יותם הראל 10/10/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
אושרה תוכנית המתאר הארצית לעורף נמל חיפה
אושרה התמ"א לעורף נמל חיפה
הביעו הזדהות
הביעו הזדהות
"אלומיני" - מופע אינטראקטיבי
רכישת פרחים לשבת המלכה
בלי גננת הילדים מפספסים חומר
"בלי גננת הילדים מפספסים חומר"
התרגשות מהולה בעצב
החשד: סיפקה סמים לקטינים
"מחיר למשתכן", לא בכל מחיר