הרצליה

מהפך ברשימת מרצ

עופר לוי, הכדורגלן לשעבר, נבחר ביום שלישי בבחירות המקדימות בסניף מרצ הרצליה לעמוד בראש רשימת מרצ לקראת הבחירות המוניציפאליות

שרון יונתן 17/05/2018
עופר לוי. יעמוד בראשות רשימת מרצ לבחירות (צילום: פרטי)

מהפך בראשות רשימת מרצ בהרצליה לבחירות הקרובות. עופר לוי, הכדורגלן לשעבר, נבחר ביום שלישי בבחירות המקדימות בסניף מרצ הרצליה לעמוד בראש רשימת מרצ לקראת הבחירות המוניציפאליות שיתקיימו ב-30 לאוקטובר.              

חברי הסניף, שהם בעלי זכות בחירה, נדרשו לבחור את ראש הרשימה ואז לסמן 4 חברים כדי להרכיב את שאר הרשימה. בהצבעה לראשות הרשימה זכה לוי ל-93 קולות, לעומת עמית מרלה שזכה ל-71 קולות והוא כאמור יעמוד בראש הרשימה.                                                                          

במקום השני ברשימה תעמוד דניאל אייזנברג (בתו של שאול אייזנברג) שקיבלה 112 קולות, לפני חבר המועצה יהונתן יסעור שקיבל 104 קולות ויהיה בבחירות הקרובות במקום השלישי, וזאת לאחר שבבחירות האחרונות עמד בראש הרשימה.                                                                    

שאר חברי הרשימה: במקום הרביעי שחר לוי (86 קולות), בחמישי מיכל רייכר שליו (86 קולות, המיקום בין השניים נקבע בהגרלה), בשישי וורן גרין (63 קולות) ובמקום השביעי עמית מרלה עם 38 קולות שקיבל בהצבעה לקביעת הרשימה. בבחירות השתתפו 164 חברי מפלגת מרצ, המהווים 58% מסך כלל בעלי זכות הבחירה (285 במספר).                              

לוי (בן 46, גרוש ואבא לשלושה, תושב שכונת נווה עמל) הוא אחיה של מיטל להבי, סגנית ראש עיריית ת"א ממרצ. בעברו היה שחקן כדורגל במכבי ת"א, בני יהודה, הפועל רעננה והפועל הרצליה ופרש ממשחק בגיל 33 עקב פציעה. לוי עובד במחלקת הספורט של עיריית הוד השרון ומאמן כדורגל במחלקת הנוער של הפועל רעננה.                                     

למחרת ניצחונו אמר לוי: "אני שמח מאוד על הניצחון ומודה לכל מי שתמך בי. יש לי אחריות להוביל את רשימת מרצ בבחירות הקרובות. התגבשה רשימה מגוונת של צעירים לצד ותיקים עם ניסיון ואני מאמין שנוכל לשמור על כוחה של סיעת מרצ במועצת העיר ואף להגדילה. אני מאמין שנוכל למשוך גם מצביעים נוספים מעבר למצביעי מרצ הקבועים, אנשים שמאמינים בי מכל רחבי העיר. בכוונתי להמשיך את האג'נדה של מרצ שמדברת על הצבת התושב במרכז למען שיפור איכות חייו".

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
זה היה רגע של ניצחון
"זה היה רגע של ניצחון"
״כל הפסקת אש שתיחתם ללא החזרת הבנים תחילה תוביל להדר ב׳ והדר ג׳״
בחירה גדולה יותר לתלמידי הוד השרון
תלמידי הוד השרון יזכו לבחירה גדולה יותר
פרידה מצבי
הפנינג ספורט לכל המשפחה
הבוס מדבר
בחירות בכפ"ס: הוגשה תלונה במשטרה
אישום: העתיקו והפיצו את שידורי הוט ויס