הרצליה

איל פביאן מתמודד לראשות העירייה

פביאן, איש עסקים ותושב הרצליה, ששימש בשנה שעברה כיו"ר ועד ההורים של תיכון הראשונים, הודיע כי יעמוד בראש תנועת תושבים חדשה ויתמודד בבחירות הקרובות על ראשות העירייה

שרון יונתן 17/05/2018
איל פביאן. מתמודד לראשות העיר (צילום: דני שביט)

מועמד חדש לראשות עיריית הרצליה. איל פביאן, איש עסקים ותושב הרצליה, הודיע השבוע כי יעמוד בראש תנועת תושבים חדשה ויתמודד בבחירות הקרובות (30 לאוקטובר) על ראשות העירייה.             

פביאן (53), שימש בשנה שעברה כיו"ר ועד ההורים של תיכון הראשונים והוביל את ההתנגדות להקמת בנין מגורים על החניה הצמודה לתיכון ברחוב שמשון הגיבור.

לטענת פביאן, סקרים שערכו הוא וחבריו הראו כי 72% מתושבי העיר תומכים במאבקם לשמירה על צביון העיר ובינוי שפוי , 78% חושבים כי התוכנית שקדמו ואישרו פדלון וחבריו תפגע בשירותים לתושבים. 50% מתושבי העיר אמרו כי יצביעו בוודאות או שוקלים בחיוב להצביע לרשימה שתייצג את המאבק בתוכנית המתאר וההרחבה הגדולה של העיר, ובקידום החינוך. הפוטנציאל הזה, טוען פביאן, מבטא כוח פוליטי של 4-9 מושבים במועצה, שיכולה להיות הסיעה הגדולה במועצה.

פביאן אמר השבוע: "ההחלטה להתמודד התקבלה בעקבות ההבנה כי רק ראש עירייה חדש ונחוש, ומדיניות חדשה יוכלו לבלום את הנזקים שכבר נעשו בקידום התוכנית. מהלכיו התזזיתיים של ראש העיר פדלון רק מוכיחים כי הוא מתנהל תחת לחץ ובחוסר מחשבה ארוכת טווח ותכנון והוא דוחה את ההכרעה האמיתית על  התכנית ועתידה של הרצליה עד לאחר הבחירות.אני וחברי הגענו למסקנה כי יש להעביר את המאבק מהרחוב, מהפגנות, עצומות, ומאבק תקשורתי למאבק פוליטי עירוני על עתיד העיר שלנו, במטרה להיות בלשכת ראש העירייה, במועצת העיר, ובוועדה המקומית לתכנון ובניה, היכן שמתקבלות ההחלטות עצמן על עתיד העיר. זו תכלית המהלך הנוכחי בבחירות הקרובות. זאת לאור ההכרעה האמיתית הצפויה בהן על עתידה של הרצליה בשנים הבאות, לאור המהלך של הקדנציה האחרונה של משה פדלון, ושל משה כחלון להפוך אותה לעיר מגדלים צפופה. לא מדובר על ריצה של כל "מטה המאבק לבינוי שפוי בהרצליה" כגוף בבחירות, אלא עלי כאחד מראשיו, ועל פעילים שונים מקבוצות שונות בעיר באופן אישי".


sharony@local.co.il

 


 

 

 

 

עוד בהרצליה
שרון יונתן 17/05/2018
שרון יונתן 10/05/2018
לונדון לא מתמודד
שרון יונתן 09/05/2018
מתכוננים לבחירות במרצ
שרון יונתן 03/05/2018
מאיה כץ שוקלת התמודדות לראשות העייריה
שרון יונתן 26/04/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
לא ימחקו פרסומי עבר
לא ימחקו פרסומי עבר של ראשי ערים
ברכה של גננת
ביטחונה של העיר בידיים טובות
"ביטחון העיר בידיים טובות"
פתיחה לא משהו
פתיחה לא משהו
ישיבה בשידור חי
ישיבה בשידור חי
אישום: סטה מנתיב נסיעתו וגרם למותו של אופנוען
אישום: סטה מנתיב נסיעתו וגרם למותו של אופנוען