הרצליה

מועמד חדש לרה"ע הרצליה: יוסי פרי

פרי הוא הבעלים של מפעל המיחזור "גלילות מיחזור פסולת", למיחזור פסולת יבשה, הנמצא בסמוך למחלף הסירה. "אני בטוח במאה אחוזים שאבחר"

שרון יונתן 24/05/2018
מועמד חדש לרה
יוסי פרי. "יש לי הרבה רעיונות"

יוסי פרי הכריז השבוע על מועמדותו לראשות עיריית הרצליה. פרי (בן 63, נשוי, אב לחמישה ילדים וסב לשבעה נכדים) הוא מזה 15 שנים הבעלים של מפעל המיחזור "גלילות מיחזור פסולת", למיחזור פסולת יבשה, הנמצא בסמוך למחלף הסירה.   

בנוסף, פרי מפעיל מזה 3 שנים מיניבוסים להסעת אנשים מבוגרים לקופות חולים וטיפולים רפואיים ללא תשלום. "אני לוקח בעיקר אנשים מבוגרים או כאלו שאין להם כסף למונית", סיפר השבוע פרי וציין מדוע החליט להתמודד לראשות העירייה: "יכולת הנתינה שלי היא מצומצמת והיא תהיה אפקטיבית יותר אם אהיה ראש עירייה. יש לי הרבה רעיונות שניתן ליישם בעלות נמוכה".                                     

פרי מתכוון להציג בקמפיין שלו את תכנית "שבעת הכוכבים" שאת חלקה חשף השבוע: "אני מתכוון להקים שוק מודולרי ירוק באזור קיבוץ גליל ים. השוק יסגר בשעה 17:00 ויהפוך לפאבים לצעירים. זה לא יפריע כי זה יהיה באזור מבודד. בנוסף, בכוונתי לפתוח את כל המתנ"סים משעה 17:00 עד 22:00 לבייביסיטר חינם עבור ההורים. בכוונתי לשנות את נושא התמ"א כי אני לא רוצה שיהיו יותר מנופים מאנשים. בכוונתי לעצור את הבנייה בהרצליה כי אני לא רוצה לצפות את הקרקע בבטון לאנשים שיגיעו בחוץ. גם בתחום התחבורה יש לי רעיון להסעות חינם לתושבים".

 יוסי, הציבור הרחב לא ממש מכיר אותך. מדוע אתה חושב שיש לך סיכוי להיבחר?

 "אני בטוח במאה אחוזים שאבחר. מי שלא מכיר אותי יכיר אותי בחודשים שעד הבחירות והם יראו שיש ראשי ערים טובים אבל אני קצת יותר טוב. גדלתי כילד יתום מגיל 7, הפסקתי ללמוד בכיתה ו' והגעתי לעסק שמגלגל 35 מילון שקלים בשנה, אז אני חושב שזה אומר דרשני. הרבה אנשים ששמעו שאני מתמודד לבחירות כבר ניגשו ובירכו אותי".


עוד בהרצליה
 מציגים רשימות
שרון יונתן 20/06/2018
שרון יונתן 20/06/2018
הפוליטיקה של הרצליה
שרון יונתן 14/06/2018
הפוליטיקה של הרצליה
שרון יונתן 07/06/2018
תפוטר או תמשיך – זו השאלה
שרון יונתן 31/05/2018
עושים רשימות
שרון יונתן 31/05/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
עסקים בשבת- נדחתה הצעה לשינוי חקו העזר העירוני
עסקים בשבת- חוק העזר לא ישונה
שכנות לא טובה
שכנות לא טובה
הברק עבר צפונה
אסף שטובי תיווך
חברת שטובי עסקים ונדל״ן
תושבי רחובות העניקו לתחבורה הציבורית בעיר ציון 5.5
תושבי רחובות העניקו לתחבורה הציבורית בעיר ציון 5.5
חולון מתחדשת
למען המילואימניקים
כשאהרוני לבש שמלה
עלה על שמלה