הרצליה

גלשה למלגה

מעין דוידוביץ', תושבת הרצליה ואלופת העולם בגלישת רוח קיבלה מלגת לימודים תלת שנתית לתואר אקדמי, במסגרת טקס חלוקת מלגות לימודים תלת שנתיות ממפעל הפיס

תמי מאור 30/05/2018
מימין: שגיא מוקי, גדעון בריקמן, מעיין דוידוביץ, עמרי לוטן (צילום: איקי מימון)

מפעל הפיס יוזם זו השנה החמישית הענקת מלגות לימודים לספורטאים וספורטאיות מצטיינים המייצגים מצוינות, תחרותיות והישגיות. הפרויקט הוקם על ידי מפעל הפיס ברוח חזונו לקידום החינוך וההשכלה במדינת ישראל ובשיתוף מלא עם אגודות הספורט השונות.

 השבוע, קיבלו הסטודנטים בטקס מרגש את המלגות, כל אחת ע"ס 30,000 שקל, אשר ישמשו אותם ללימודים אקדמיים.בתמורה לכך מתחייבים הסטודנטים לתרום לפחות 60 שעות התנדבות למען הקהילה בכל שנת לימודים. עד כה העניק מפעל הפיס מלגות ל-143 ספורטאים מציינים, בסכום כולל של כ-1,938,253 שקלים.

מעיין דוידוביץ', תושבת הרצליה ואלופת העולם בגלישת רוח, קיבלה ממפעל הפיס מלגת לימודים תלת שנתית לתואר אקדמי. מעיין לומדת לתואר ראשון במרכז הבינתחומי הרצליה ומציינת כי העזרה של מפעל הפיס במימון הלימודים מבורכת, "המלגה עוזרת לי להתקדם בחיים, להתמיד באימונים ובלימודים, זה מוריד עול עצום מספורטאי שיכול להתרכז בעתיד שלו ולא במרדף אחרי כסף למימון תואר".

 עמרי לוטן, מנכ"ל מפעל הפיס: "אני מאחל הצלחה לספורטאים המצטיינים ומודה להם על התקווה והדוגמה האישית שהם נותנים לילדינו בתחום הספורט ומעודדים אותם למצות את כישוריהם ולהגשים את חלומותיהם".

 גדעון בריקמן, יו"ר ועדת חלוקת המלגות: "מקבלי מלגת ספורטאים מצטיינים מחויבים לעמוד בתנאי סף לקבלת המלגה, ביניהם - למידה במוסד המוכר ע"י המל"ג, לתואר ראשון, שני או תעודת הוראה והכי חשוב, על הספורטאי הסטודנט להיות חבר בנבחרת אולימפית/לאומית-ייצוגית של ישראל".

 

 

עוד בהרצליה
שרון יונתן 16/08/2018
בילי בסרגליק 16/08/2018
מכוון הכי גבוה
זאב גולדשמיט 08/08/2018
שרון יונתן 08/08/2018
שרון יונתן 02/08/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
יוצאת לדרך חדשה
תכשיטים נגנבו מבית שבעליו שהו בחופשה
בעלי הבית שהו בחו"ל, הגנבים חגגו
בשבוע הבא: יפתח חיבור כביש 531 לאיילון דרום
ב-8 באוג': פתיחת כביש 531 לאיילון ד'
אופרה בפארק
אלפי יחד ייבנו ברכסים
אלפי יח"ד ייבנו ברכסים
כביש עוקף עומסי תנועה
כביש עוקף עומסי תנועה
גופת צעיר נמשתה מהכנרת
גופת צעיר נמשתה מהכנרת
מדוע משפחות חד הוריות לא מקבלות הנחה בצהרונים?
מה עם ההנחה למשפחות חד הוריות?