הרצליה

גלשה למלגה

מעין דוידוביץ', תושבת הרצליה ואלופת העולם בגלישת רוח קיבלה מלגת לימודים תלת שנתית לתואר אקדמי, במסגרת טקס חלוקת מלגות לימודים תלת שנתיות ממפעל הפיס

תמי מאור 30/05/2018
מימין: שגיא מוקי, גדעון בריקמן, מעיין דוידוביץ, עמרי לוטן (צילום: איקי מימון)

מפעל הפיס יוזם זו השנה החמישית הענקת מלגות לימודים לספורטאים וספורטאיות מצטיינים המייצגים מצוינות, תחרותיות והישגיות. הפרויקט הוקם על ידי מפעל הפיס ברוח חזונו לקידום החינוך וההשכלה במדינת ישראל ובשיתוף מלא עם אגודות הספורט השונות.

 השבוע, קיבלו הסטודנטים בטקס מרגש את המלגות, כל אחת ע"ס 30,000 שקל, אשר ישמשו אותם ללימודים אקדמיים.בתמורה לכך מתחייבים הסטודנטים לתרום לפחות 60 שעות התנדבות למען הקהילה בכל שנת לימודים. עד כה העניק מפעל הפיס מלגות ל-143 ספורטאים מציינים, בסכום כולל של כ-1,938,253 שקלים.

מעיין דוידוביץ', תושבת הרצליה ואלופת העולם בגלישת רוח, קיבלה ממפעל הפיס מלגת לימודים תלת שנתית לתואר אקדמי. מעיין לומדת לתואר ראשון במרכז הבינתחומי הרצליה ומציינת כי העזרה של מפעל הפיס במימון הלימודים מבורכת, "המלגה עוזרת לי להתקדם בחיים, להתמיד באימונים ובלימודים, זה מוריד עול עצום מספורטאי שיכול להתרכז בעתיד שלו ולא במרדף אחרי כסף למימון תואר".

 עמרי לוטן, מנכ"ל מפעל הפיס: "אני מאחל הצלחה לספורטאים המצטיינים ומודה להם על התקווה והדוגמה האישית שהם נותנים לילדינו בתחום הספורט ומעודדים אותם למצות את כישוריהם ולהגשים את חלומותיהם".

 גדעון בריקמן, יו"ר ועדת חלוקת המלגות: "מקבלי מלגת ספורטאים מצטיינים מחויבים לעמוד בתנאי סף לקבלת המלגה, ביניהם - למידה במוסד המוכר ע"י המל"ג, לתואר ראשון, שני או תעודת הוראה והכי חשוב, על הספורטאי הסטודנט להיות חבר בנבחרת אולימפית/לאומית-ייצוגית של ישראל".

 

 

עוד בהרצליה
שרון יונתן 18/10/2018
הפסד בכורה
שרון יונתן 11/10/2018
שרון יונתן 26/09/2018
יוצאת לדרך
שרון יונתן 26/09/2018
שרון יונתן 20/09/2018
שרון יונתן 20/09/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרשת המכנסיים הקצרים בבר לב הגיעה למועצה
תחנת הרכבת רעננה מערב גורמת לזיהום אוויר
"תחנת הרכבת רעננה מערב גורמת לזיהום אוויר"
מבלים את הקיץ בצפון
האם מתבצעת הטמנת פסולת באופן לא חוקי?
האם מתבצעת הטמנת פסולת באופן לא חוקי?
למה ללא שכבת כיתות ד?
למה ללא שכבת כיתות ד'?
פרדס חנה: קעטבי מתמודד לראשות המועצה
פרדס חנה: קעטבי מתמודד לר' המועצה
שומרת על איתנות כלכלית
שומרת על איתנות כלכלית
כמה זמן לוקח להתקין ברזייה?
כמה זמן לוקח להתקין ברזייה?