הרצליה

הפוליטיקה של הרצליה

אייל פביאן, המועמד לראשות העירייה, השתתף בכנס "משפיעים", שעסק במעורבות תושבים בתהליכי תכנון, ירון עולמי החל את קמפיין הבחירות למועצה, ופעילי רשימת מרצ בהרצליה, בראשותו של עופר לוי, העמידו לכבוד שבוע הגאווה דוכן במרכז העיר

שרון יונתן 07/06/2018
הפוליטיקה של הרצליה
עופר לוי (מימין) עם פעילי מרצ ליד הדוכן במרכז העיר (צילום: פרטי)

 עמידה גאה

 פעילי רשימת  מרצ בהרצליה, בראשותו של עופר לוי, שלפני מספר שבועות נבחר לעמוד בראשה, העמידו לכבוד שבוע הגאווה דוכן במרכז העיר.

עופר לוי הסביר: "לאחר שעיריית הרצליה בחרה לא לערוך אירועים ופעילות לחודש הגאווה, אנחנו בסיעה החלטנו לא לוותר והעמדנו דוכן גאה בו יוכלו העוברים והשבים לקבל ידע וחומר חינוכי בנושא. עמדנו גם למען כך שתושבי הרצליה יראו ויבינו שהרצליה היא עיר חופשית ופלורליסטית, עיר שבה כולם יכולים לחיות לפי אמונתם, עיר שבה יש אנשים מכל הסוגים ומכל הזהויות".

 לונדון מחכה לכם

מי שלא יהיה ברשימת מרצ בבחירות הקרובות הוא חבר המועצה יוסף לונדון שהעלה בתחילת השבוע פוסט בפייסבוק ובו כתב: "כחבר בדירקטוריון של החברה לפיתוח הרצליה (החברה הכלכלית), יזמתי סיור של חברי הדירקטוריון באתרים בהם החברה בונה. החברה מקימה בהרצליה מוסדות חינוך, סוללת כבישים, מקימה פארקים וגינות ועוד. היקף הפעילות של החברה גדל תוך שנים ספורות, פי עשר. הסיור תרם להעמקת הידע של חברי הדירקטוריון, והמחיש את המורכבות של המיזמים בהם החברה עוסקת".

 

יוסף לונדון בסיור שיזם לחברי הדירקטוריון (צילום: פרטי)

יוסף לונדון בסיור שיזם לחברי הדירקטוריון (צילום: פרטי)

 מסע עולמי

 הקמפיין של ירון עולמי למועצת העיר שכותרתו 100% הרצליה, כשם החדש של סיעתו, החל בשבוע שעבר, כאשר בכל רחבי העיר כבר נצפים שלטים שלו על מרפסות של משפחות ועסקים תומכים.

עולמי אמר השבוע: "אנחנו שמחים על החיבוק החם, התמיכה והאהבה הרבה של תושבי העיר, שמעריכים חברי מועצה שעשו ועושים בשבילם לילות כימים".

שלט של חבר המועצה ירון עולמי. החל בקמפיין הבחירות (צילום: פרטי)

שלט של חבר המועצה ירון עולמי. החל בקמפיין הבחירות (צילום: פרטי)

 

 המשפיעים

 אייל פביאן, המועמד לראשות העירייה, השתתף ביום שישי שעבר, בכנס "משפיעים" באוני' תל-אביב, שעסק במעורבות תושבים בתהליכי תכנון. בכנס, שבו התקיימו הרצאות ופאנל, השתתפו ראשי מטה המאבק  לבינוי שפוי (הארצי), נציגי המשרד לאיכות הסביבה, ראש עיריית פתח תקווה, פרופסורים, נציגים מישובים וערים שונות ועוד. יחד עם פביאן היו פעילים ופעילות נוספים מקבוצת "הרצליה איכות חיים".

 

 אייל פביאן (שלישי מימין) ופעילי

אייל פביאן (שלישי מימין) ופעילי "הרצליה איכות חיים" בכנס (צילום: פרטי)

 

 

  

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
קרן קימת לישראל - נוטעת את העתיד
קולולו
קולולו
חברי מועדון הליונס
הצלחה נוספת לחברי מועדון הליונס בכ"ס
הרצל שומר על הבריאות
הרצל שומר על הבריאות
ספינות במדבר
סוכל ניסיון הברחת אתרוגים
סוכל ניסיון הברחת אתרוגים
מטיילים ותורמים
מטיילים ותורמים
אני רוצה לזעוק זעקת רבים
"אני רוצה לזעוק זעקת רבים"