הרצליה

יארח את ליגת העל?

לאחרונה התנהלו מגעים בין העירייה להתאחדות לכדורגל על האפשרות שהעירייה תשפץ את מתחם חדרי ההלבשה באצטדיון העירוני בעלות משוערת של 4.5 מיליון שקלים כדי שהיא תקבל את האישור המיוחל לארח משחקי ליגת על

שרון יונתן 07/06/2018
יארח את ליגת העל?
אצטדיון הרצליה. יוכל לארח משחקי ליגת על? (צילום: אלן שיבר)

האם הפועל רעננה מליגת העל תארח בעונה הקרובה את משחקיה הביתיים באצטדיון בהרצליה? לאחרונה התנהלו מגעים בין העירייה להתאחדות לכדורגל על האפשרות שהעירייה תשפץ את מתחם חדרי ההלבשה בעלות משוערת של 4.5 מיליון שקלים על מנת שתקבל את האישור המיוחל לארח משחקי ליגת על. להפועל רעננה יש אינטרס לשחק בהרצליה ולא באצטדיון נתניה כפי שעשתה בשנים האחרונות מאחר שמדובר במגרש קרוב יותר לרעננה וקטן יותר, המתאים למידותיה של רעננה.                                                              

גורם בהתאחדות הבהיר השבוע ל"לוקאל" כי היה סיכום בעל פה בין העירייה להתאחדות על השיפוץ, אבל בהתאחדות מצפים לקבל מכתב התחייבות עד יום ראשון הקרוב מאחר שהמועד האחרון לרישום אצטדיונים בליגת העל הוא ה-13 ליוני (יום רביעי הקרוב). אותו גורם הבהיר כי לעירייה יש הזדמנות מצוינת למשוך אליה אירוח קבוצה מליגת העל ובכך להרוויח גם שיפוץ מתבקש בחדרי ההלבשה והכנסה מהשכרת האצטדיון לקבוצת ליגת העל ואפשרות אירוח משחקים נוספים.                                                      

בעירייה הביעו השבוע רצון לשפץ את חדרי ההלבשה אבל נתקלו בבעיה מכיוון אחר וזאת לאחר שהגיעה דרישה ממינהלת הליגה לאצטדיון המכיל 7,500 מושבים. בהרצליה יש אמנם 8,400 מושבים, אבל נכון להיום הישיבה מותרת רק ביציע המערבי וזאת לאחר שמבקר המדינה קבע בדו"ח שלו כי חלקים נרחבים באצטדיון נבנו בעבר ללא היתר, כך שכיום אין אישור להושיב קהל בשאר היציעים, מזרחי, צפוני ודרומי. בעירייה ניסו בימים האחרונים להסדיר את הנושא, אבל לא מן הנמנע שזה יהווה מכשול בקבלת האישור לארח משחקים בליגת העל.

עפרה בל, סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק הספורט, אמרה השבוע: ״כחלק ממדיניות העירייה, אנחנו ממשיכים בשדרוג מתקני הספורט בעיר. כבר בתקופה הקרובה יחלו העבודות לשדרוג אצטדיון הכדורגל המקומי כדי שיעמוד בסטנדרטים גבוהים. במקביל, נמשך תכנון היכל הספורט העירוני שיוקם בהרצליה בשיתוף משרד הספורט״

 


 

 

 

 

עוד בהרצליה
שרון יונתן 09/01/2019
כתב לוקאל 27/12/2018
שרון יונתן 26/12/2018
זאב גולדשמיט 26/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
נדחו ההתנגדויות להרחבת מלון דן אכדיה
מפגש פיסגה
המועדון החברתי במתנס אלי כהן ימשיך לפעול
תימשך פעילות המועדון החברתי במתנ"ס אלי כהן
יורחבו הקריטריונים לדיור בהישג יד בתא
יורחבו הקריטריונים לדיור בהישג יד בת"א
הפעוטה שנדרסה ונפצעה אנושות התאוששה
התאוששה הפעוטה שנפצעה אנושות בתאונה
חשד: גנבה רכוש וכסף מקשישה
ההילה של הקבוצה
המרכז הקהילתי בשכונת בת-גלים נפתח מחדש