הרצליה

החלום ושיברו

תושבי רחוב גבעת החלומות בהרצליה שטוענים כי הרחוב מוזנח, יזמו הקמת קבוצת פייסבוק שנקראת "שיפוץ גבעת החלומות הרצליה – מחזירים את החלומות לגבעת", בה מעלים התושבים את טענותיהם ודרישותיהם

שרון יונתן 10/06/2018
רחוב גבעת החלומות. התושבים טוענים להזנחה (צילום: פרטי)

שם הרחוב אמנם מחייב אבל מתברר שהמציאות שונה. תושבי רחוב גבעת החלומות בהרצליה טוענים כי הרחוב מוזנח מזה תקופה ארוכה כפי שתיארה השבוע הילה, תושבת הרחוב: "עברנו לגור ברחוב בתחילת השנה. למרות שהרחוב שקט ועם הרבה פוטנציאל, הוא סובל מהזנחה משמעותית. אין מדרכה או כביש סלול, קשה מאוד לעבור עם עגלת תינוק. אין מספיק תאורה ובשילוב עם העדר מדרכה זה סכנה של ממש בלילה. אין ניקוז ושכנים שלנו סבלו מהצפות בדירות כתוצאה מכך. יש גינת משחקים שגם היא מיושנת ומוזנחת".         

התושבים הזועמים יזמו הקמת קבוצת פייסבוק שנקראת "שיפוץ גבעת החלומות הרצליה – מחזירים את החלומות לגבעת", בה כתבה אחת מתושבות הרחוב: "אנו גרים בגבעת החלומות למעלה מ-40 שנה. עשרות פעמים כבר פנינו לעירייה וביקשנו לטפל בפיתוח הגבעה. וכפי שניתן לראות העירייה לא מתייחסת ורק דוחה את הפניות שלנו. כל ראש עיר חדש שנבחר יוצא בהבטחות בבחירות ולאחר מכן לא עושה דבר. בינתיים הגבעה מוזנחת כמו הרצליה לפני 30 שנה. כלום כמעט לא השתנה. אין תאורה ראויה, אין מדרכות, בחורף שלוליות ואף היו הצפות שחדרו לבית. ובקיץ אבק שעולה מהחצץ והאספלט הרעוע שמתפרק כל פעם מחדש. הגיע הזמן שעיריית הרצליה תיתן תמורה למסים שאנו משלמים וכבר שילמנו ,בעבור הטיפול בשכונה שלנו".

מהעירייה נמסר בתגובה: עיריית הרצליה קשובה לתושבים. כל התלונות של תושבי השכונה יועברו לטיפולם של הגורמים הרלוונטיים לטיפול מיידי. נושא המדרכות והכבישים מוטמע בתוכניות העבודה העירוניות העתידיות.

 

 

עוד בהרצליה
שרון יונתן 20/06/2018
כתב לוקאל 20/06/2018
שרון יונתן 14/06/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
חב' "נתיבי איילון" עוברת לראשל"צ
מחזירים כסף
הדמיה של הפרויקט
הדמיה של הפרויקט
נדחו התנגדויות תושבי הרצליה לפרויקט דיור להשכרה ארוכת טווח
נדחו התנגדויות תושבי הרצליה לפרויקט דיור להשכרה ארוכת טווח
נבדק חשד: צעירה הותקפה מינית בתום בילוי במועדון ברעננה
נבדק חשד: צעירה הותקפה מינית בתום בילוי במועדון ברעננה
המכונה המופלאה
עמדה במטרה
עמדה במטרה
תחת הנהלה חדשה