הרצליה

בי"ח "מאיר" ואיחוד הצלה מהדקים קשר

במסגרת שיתוף הפעולה מתנדבי המרחב של ארגון איחוד הצלה מתנדבים במיון בית החולים על בסיס שבועי

כתב לוקאל 11/06/2018
בי
מתנדבי איחוד הצלה בהרצאה (צילום: איחוד הצלה)

במרכז הרפואי "מאיר" בכפר סבא ובארגון איחוד הצלה מהדקים את הקשר. כחלק משיתוף הפעולה בין בית החולים והארגון, מתנדבי המרחב מתנדבים במיון על בסיס שבועי ובמקביל נבדקים כיוונים נוספים לשיתופי פעולה בין שני הגופים.
 
אמש (ראשון), התקיימה הרצאתו של מנהל מחלקת טיפול נמרץ לב בבית החולים "מאיר", ד"ר דוד פרג "התקף לב, דום לב ושאר עניינים שבלב" הרצאה מרתקת שהועברה במיוחד למתנדבי איחוד הצלה.

באיחוד הצלה מציינים כי מתנדבי הארגון המשתלבים בעבודת חדרי המיון הם בעלי ידע מקצועי אותו רכשו במהלך שנות התנדבותם בארגון, ובליווי הצוותים המקצועיים של חדרי המיון הם נותנים כתף לצוות חדרי המיון. שילוב זה מקנה למתנדבים השתלמות מקצועית נרחבת והעשרת הידע. מנהלי חדרי המיון בהם פועל הפרויקט מברכים על היוזמה של איחוד הצלה ומציינים בפני ראשי הארגון כי המתנדבים נותנים מענה למצוקה אמיתית הקיימת בחדרי המיון בישראל, וניכרת בהם רוח ההתנדבות ורמת הידע המקצועי.
 
בפרויקט בתי חולים של איחוד הצלה משולבים חובשי הארגון בפעילות בחדרי המיון של בתי חולים שונים ברחבי הארץ. מטרת הפרויקט היא להקל על הלחץ בחדרי המיון שנובע ממחסור בכוח אדם ולתת למתנדבים הזדמנות להתנסות בפרוצדורות רפואיות גם במתווה בית חולים.

באיחוד הצלה מציינים עוד כי, "הפרויקט הוקם לאור ההבנה שמצבם של חדרי המיון בישראל הולך ונהיה קשה יותר ויותר. העומס המוטל על הצוותים הרפואיים בחדרי המיון שנמצא פעמים רבות בתפוסה של יותר ממאה אחוזים הופך כבד מאוד והצוותים המסורים והמקצועיים מתקשים לעמוד בעומס. חובשי איחוד הצלה משלבים כוחות עם הצוותים הרפואיים של חדרי המיון במטרה להקל על העומס ומעשירים את הידע הרפואי שלהם".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
בני נוער ניסו להצית מגרש ספורט
עגיל בן 2000 שנה נמצא בעיר דוד
עגיל בן 2000 שנה נמצא בעיר דוד
הולכי רגל בעיר
כ"ס מגבירה את ההסברה בנושא רכיבה בטוחה
פתח תקווה , פועלים למען העסקים בעיר
פתח תקווה פועלת למען העסקים
ממשיכים בהליכים
שריפת פסולת בתחנת המעבר הפיראטית
קנס כבד על שריפת פסולת שלא כחוק
תלמידי תיכון מוסינזון בהוד השרון
הפנינג בריאות המשפחה בהוד השרון
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא