הרצליה

בין מצטייני מד"א: עובד מהוד השרון ומתנדב מהרצליה

בין 27 מצטייני מד"א לשנת 2017 ברוך נחמיאס מהוד השרון ומשה ברוק מהרצליה שנבחרו כעובד ומתנדב מצטיינים ארציים של מד"א

מיכאל פרוסמושקין 11/06/2018
בין מצטייני מד
מצטיני מד"א לשנת 2017 (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

 בטקס חגיגי שנערך לכבוד העובדים והמתנדבים המצטיינים של מגן דוד אדום לשנת 2017 ע"ס נח מוזס ז"ל זכו 27 עובדים ומתנדבים מרחבי הארץ בתואר ההצטיינות על פעילותם הבלתי נלאית להצלת חיים. ברוך נחמיאס מהוד השרון ומשה ברוק מהרצליה נבחרו כעובד ומתנדב מצטיינים ארציים של מד"א. 

בטקס המצטיינים השנתי של מגן דוד אדום שהתקיים בנצר סירני הוענקו כבכל שנה תעודות ומגני הוקרה ל-27 מתנדבים ועובדים המצטיינים במגן דוד אדום מכל רחבי הארץ. הטקס נערך מדי שנה בשיתוף ידיעות אחרונות במסגרת מבצע העובד המצטיין על שם נח מוזס ז"ל. בטקס שהונחה ע"י סמנכ"ל ארגון ופיתוח במד"א צביקה בנדיק נכחו המצטיינים, בני משפחותיהם, הנהלת מד"א, עובדים ומתנדבים.
 
ברוך נחמיאס ומשה ברוק נבחרו כעובד ומתנדב מצטיינים ארציים של מד"א. נחמיאס, תושב הוד השרון עובד במחלקת הלוגיסטיקה של מד"א מזה כ-13 שנים לאחר 27 שנים כאיש קבע בצה"ל בתפקידו האחרון שימש כקצין ציוד קשר בחטיבת הצנחנים. במסגרת עבודתו במד"א, נחמיאס פועל מול ספקים, מכין ומספק את הציוד הנדרש לכלל מרחבי מד"א. בשעות חירום ומלחמה נשלח ברוך לאספקת ציוד במרחבי מד"א השונים גם באזורים בהם נופלים טילים וכל זאת בנחישות ובאומץ רב. מנהליו מספרים שהוא עובד מסור להצלחת המחלקה והארגון, נרתם ברצון לביצוע משימות ומראה נכונות לתרום מעבר לנדרש.
 
משה ברוק, תושב הרצליה, מתנדב במגן דוד אדום משנת 1974 כחובש ונהג באמבולנס ובניידות לטיפול נמרץ. משה משקיע שעות רבות במשמרות, באבטחות אירועים ומבצע פעילות מבצעית ומנהלתית בשגרה ובחירום. משה מלווה, חונך ומכשיר נהגים חדשים לנהיגת אמבולנס ומסייע בתפקידים רבים ומגוונים במערך הלוגיסטי המרחבי. בנוסף אחראי משה על גיוס וציוות נהגים לפעילויות קהילתיות והומניטריות, לדוגמת איסוף מזון. כמו-כן, משה חבר פעיל בוועד הסניף ומרכז את התחום הלוגיסטי הקשור לפעילות מתנדבים. מנהליו מספרים שפעילותו באה לידי ביטוי מתוך זמינות מרבית, נכונות בלתי רגילה והשקעה של זמן, מאמץ וכל הנדרש לביצוע משימותיו ביעילות, אחריות ומקצועיות מקסימלית.
 
תום דגן, פאראמדיק מד"א ממרחב ירקון נבחר למקום השני הארצי וסאמי אבוג'ומעה, חובש בכיר במרחב איילון של מד"א נבחר למקום השלישי.
 
חיים דגן, יו"ר וועדת אות ועיטור במד"א: "מתנדבי ועובדי מד"א הם תמהיל של החברה הישראלית מכל המינים, המגדרים וקצוות החברה, אך המשותף לכולם – שפועלים מתוך אמונה בהצלת החיים, תוך ראיית טובת החולה בראש מעיינכם, והכי חשוב – שלא על מנת לקבל פרס. אני גאה בהון האנושי המרכיב את מד"א אשר פועלים בשיתוף פעולה זה עם זו לדאגה לאוכלוסיית ישראל ואוכלוסיית העולם".
 
עוזר לייפר, יו"ר ועד עובדי מד"א: "היושבים כאן היום הינם מתנדבים ועובדים של הארגון אשר נותנים את מיטב ימיהם לטובת החברה הישראלית. מגן דוד אדום הוא מותג-על בחברה הישראלית אשר מתפתח ומתרחב במהלך השנים על ידי פיתוח מודלים כגון אפליקציית נאמני חיים ו'מד"א שלי', הוספת אופנוענים למערך ועוד. מבחינתי – כולם מצטיינים, העובדים, המתנדבים וכל אזרח אשר בוחר לתת מזמנו למען הצלת החיים. אני מברך את כל המצטיינים ומודה לבני המשפחות על התמיכה והרוח הגבית."
 
מנכ"ל מד"א, אלי בין: "כוחו של מד"א טמון בהון האנושי המרכיב אותו. עובדי ומתנדבי מד"א מקדישים מזמנם הפנוי להציל חיים ולתרום לחברה ולמדינה. כמנכ"ל הארגון חשוב לי לומר כי זהו יום חגיגי עבורכם, אבל אנחנו בהנהלה רואים את ההצטיינות מידי יום וליל. אני רוצה לנצל את ההזדמנות על מנת להודות לבני המשפחה שלכם שתומכים בכם יום יום, לולא התמיכה והכתף הרחבה שהם מעניקים לכם מתוך הבית לא ניתן היה לבצע את המשימות שאתם מבצעים. אני מחזק את ידכם ובטוח כי תמשיכו בעבודתכם המסורה למען הצלת חיים. בזכותכם, מד"א מתקדם בקיצור זמני התגובה, בעיקר בפריפריה וזה בגלל העבודה המצטיינת של העובדים, המתנדבים והמנהלים בשטח. במגן דוד אדום כולם מצטיינים, אתם, 27 העובדים, העובדות והמתנדבים, אתם המצטיינים התורנים לשנה זו ואני מודה לכם בשמי ובשם מד"א על הנתינה הרבה שלכם, באהבה, במקצועיות ובמסירות לאורך שנים רבות, תוך הובלת ערכים של חינוך ומצוינות ובעיקר תרומה למשימה הלאומית הכה חשובה של הצלת חיים. זה מגיע לכם ואנחנו שמחים שאתם אתנו."

עוד בהרצליה
רוצח דרק רוט נעצר בפרשה הונאה
מיכאל פרוסמושקין 21/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 18/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 18/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 13/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
יריד בייבי בקניון עופר הגבעה
יריד בייבי בקניון עופר הגבעה
קריסטל יתמוך בברוידא ויהיה סגן ראש עירייה בשכר ומ"מ
סודות עמידה מול קהל ואיך להתגבר על פחד במה
פוענח רצח סמר חטיב מיפו
משנה מאמן משנה מזל
המורים בסרט
המשטרה: חשפנו פרשת התעללות בירושלים
המשטרה: חשפנו פרשת התעללות בירושלים
נעשה הכל, כדי לעצור אותם
"נעשה הכל, כדי לעצור אותם"