הרצליה

אצטדיון הרצליה ישופץ

מנכ"ל עיריית הרצליה הודיע כי בקרוב יחל שיפוץ מקיף בחדרי ההלבשה בהיקף של כששה מיליון שקלים. במקביל נעשים בעירייה מאמצים לפתור את בעיית ההיתרים, כאשר כיום ניתן להכיל קהל רק ביציע המערבי

שרון יונתן 13/06/2018
אצטדיון הרצליה ישופץ
אצטדיון הרצליה. לקראת שיפוץ חדרי ההלבשה (צילום: אלן שיבר)

האצטדיון בהרצליה יעבור בקרוב שיפוץ בעלות של כמעט 6 מיליון שקלים, כך הצהיר השבוע יהודה בן עזרא, מנכ"ל העירייה. כזכור, בשבוע שעבר פרסמנו ב"לוקאל" כי מה שמונע מהפועל רעננה לארח בהרצליה הוא שיפוץ מתבקש בחדרי ההלבשה ומציאת פתרון לבעיית ההיתרים כפי שחשף דו"ח מבקר המדינה.

העירייה מצדה החליטה לא לקשור בין הדברים ובקרוב יחל שיפוץ מקיף בחדרי ההלבשה. במקביל נעשים ניסיונות בעירייה לפתור את בעיית ההיתרים, כאשר כיום ניתן להכיל קהל רק ביציע המערבי.                                                                

בן עזרא: "האצטדיון בהרצליה זקוק לשיפוץ בלי קשר באיזו ליגה משחקים בו כי אי אפשר להשאיר את המצב כמו שהוא. השיפוץ שייעשה הוא על פי סיכום עם ההתאחדות. בשנה הבאה ישנה כוונה לעשות שיפוץ מקיף יותר בנושא חווית הצפייה בעלות של 7 מיליון שקלים, 3.5 מיליון שקלים מהטוטו וסכום זהה מהעירייה". עזרא ציין כי אינו יודע האם הפועל רעננה תארח בהרצליה בעונה הקרובה, אבל הוסיף שהוא נתן לכך אישור תמורת סכום של 20 עד 25 אלף למשחק.

אשר אלון, הבעלים של הפועל רעננה, אמר השבוע בראיון ל"לוקאל" על האפשרות שקבוצתו תארח את משחקיה הביתיים בהרצליה: "סיכויים סבירים שנמשיך לארח בנתניה. הרצליה יותר נוחה עבור האוהדים שלנו מבחינת הגעה לאצטדיון, אבל בהרצליה יש בעיה הנדסית באחד היציעים, והתקן של המנהלת דורשת אצטדיון עם לפחות 5000 מקומות ישיבה, וכרגע מאושר בהרצליה רק 2000 מושבים. צריך לקחת את האצטדיון בהרצליה כפרויקט לאומי ולהוציא היתרים מחדש, זה ממש לא הרבה זמן ולא הרבה כסף. אם יטפלו בזה נכון, אפשר תוך ארבעה חודשים לשחק הרצליה".

 

עוד בהרצליה
שרון יונתן 14/06/2018
יארח את ליגת העל?
שרון יונתן 07/06/2018
שרון יונתן 31/05/2018
תמי מאור 30/05/2018
שרון יונתן 24/05/2018
שרון יונתן 17/05/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
מטפל חשוד בתקיפת גבר שעבר אירוע מוחי
מסיפורי בית אחד
מסיפורי בית אחד
שריפה פרצה בבניין ברעננה
שריפה פרצה בבניין ברעננה
לראשונה: אופנוע ים של מדא בכינרת
לראשונה: אופנוע ים של מד''א בכינרת
מנהלי העתיד באמי"ת אשקלון
סכסוך עבודה בטבע כפר סבא?
סכסוך עבודה ב'טבע' כפר סבא?
גמאני בגן עירוני!
4 נפגעים קל בשריפה בבאר שבע
4 נפגעים קל בשריפה בבאר שבע