הרצליה

אצטדיון הרצליה ישופץ

מנכ"ל עיריית הרצליה הודיע כי בקרוב יחל שיפוץ מקיף בחדרי ההלבשה בהיקף של כששה מיליון שקלים. במקביל נעשים בעירייה מאמצים לפתור את בעיית ההיתרים, כאשר כיום ניתן להכיל קהל רק ביציע המערבי

שרון יונתן 13/06/2018
אצטדיון הרצליה ישופץ
אצטדיון הרצליה. לקראת שיפוץ חדרי ההלבשה (צילום: אלן שיבר)

האצטדיון בהרצליה יעבור בקרוב שיפוץ בעלות של כמעט 6 מיליון שקלים, כך הצהיר השבוע יהודה בן עזרא, מנכ"ל העירייה. כזכור, בשבוע שעבר פרסמנו ב"לוקאל" כי מה שמונע מהפועל רעננה לארח בהרצליה הוא שיפוץ מתבקש בחדרי ההלבשה ומציאת פתרון לבעיית ההיתרים כפי שחשף דו"ח מבקר המדינה.

העירייה מצדה החליטה לא לקשור בין הדברים ובקרוב יחל שיפוץ מקיף בחדרי ההלבשה. במקביל נעשים ניסיונות בעירייה לפתור את בעיית ההיתרים, כאשר כיום ניתן להכיל קהל רק ביציע המערבי.                                                                

בן עזרא: "האצטדיון בהרצליה זקוק לשיפוץ בלי קשר באיזו ליגה משחקים בו כי אי אפשר להשאיר את המצב כמו שהוא. השיפוץ שייעשה הוא על פי סיכום עם ההתאחדות. בשנה הבאה ישנה כוונה לעשות שיפוץ מקיף יותר בנושא חווית הצפייה בעלות של 7 מיליון שקלים, 3.5 מיליון שקלים מהטוטו וסכום זהה מהעירייה". עזרא ציין כי אינו יודע האם הפועל רעננה תארח בהרצליה בעונה הקרובה, אבל הוסיף שהוא נתן לכך אישור תמורת סכום של 20 עד 25 אלף למשחק.

אשר אלון, הבעלים של הפועל רעננה, אמר השבוע בראיון ל"לוקאל" על האפשרות שקבוצתו תארח את משחקיה הביתיים בהרצליה: "סיכויים סבירים שנמשיך לארח בנתניה. הרצליה יותר נוחה עבור האוהדים שלנו מבחינת הגעה לאצטדיון, אבל בהרצליה יש בעיה הנדסית באחד היציעים, והתקן של המנהלת דורשת אצטדיון עם לפחות 5000 מקומות ישיבה, וכרגע מאושר בהרצליה רק 2000 מושבים. צריך לקחת את האצטדיון בהרצליה כפרויקט לאומי ולהוציא היתרים מחדש, זה ממש לא הרבה זמן ולא הרבה כסף. אם יטפלו בזה נכון, אפשר תוך ארבעה חודשים לשחק הרצליה".

 

עוד בהרצליה
שרון יונתן 09/01/2019
כתב לוקאל 27/12/2018
שרון יונתן 26/12/2018
זאב גולדשמיט 26/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
ראשוני: גופת אישה נמצאה בהוד השרון
גופת אישה נמצאה בהוד השרון
ישראלים תתעוררו
הבימבולנס הראשון של מדא באילת מציל חיים
הבימבולנס הראשון של מד"א באילת
בית קפה בשרון
עובד רשות מקומית חשוד בקבלת טובות הנאה
עובד עירייה חשוד בקבלת טובות הנאה
ביה"ס תמר יקבל תמיכה חלקית
מהפך ביחסי דייר-יזם בפינוי בינוי
מהפך ביחסי דייר-יזם בפינוי בינוי
לראשונה, 27 פראמדיקיות במסגרת השירות הלאומי