הרצליה

עמי ניסנוב יתמודד על ראשות העירייה

כמו כן הודיע כי יעמוד בראשות רשימה עצמאית שתיקרא "הרצליה שלנו". ניסנוב, יזם בתחום הנדל"ן וחבר מועצת העיר בעבר: "אני רוצה לשנות את פני העיר"

שרון יונתן 28/06/2018
עמי ניסנוב הודיע כי יתמודד על ראשות העירייה
ניסנוב. דור שלישי בעיר (צילום: פרטי)

מועמד נוסף במרוץ לראשות העיר הרצליה. עמי ניסנוב (72), תושב העיר הוותיק, הודיע השבוע כי יתמודד על ראשות העירייה ויעמוד בראשות רשימה עצמאית שתיקרא "הרצליה שלנו".                    

ניסנוב, יזם בתחום הנדל"ן וחבר מועצת העיר בעבר, הסביר השבוע מדוע החליט להתמודד על ראשות העירייה:

"החלטתי להתמודד על ראשות העיר מאחר שאני רואה איך בשנים האחרונות העיר מתנהלת בצורה לא מכובדת ולא הוגנת. העיר מלוכלכת ומזוהמת ומתנהלת בצורה לא נכונה וברצוני לתקן זאת. אני רוצה לשנות את פני העיר בצורה מכובדת, ישרה והוגנת ולא לספר סיפורים לתושבי העיר, סיפורים שאין להם כיסוי. אני מתנגד לפדלון והתנגדתי גם ליעל גרמן. יכולים להגיד עליו מה שרוצים אבל היחידי שעשה משהו בעיר הזאת הוא אלי לנדאו. תקפתי אותו רק על המרינה שמבחינתי זה פרויקט מיותר".

 עמי, מדוע אתה חושב שאתה מתאים יותר לתפקיד ראש העירייה מאשר מועמדים אחרים?

"אני דור שלישי בעיר ומכיר אותה יותר טוב מכל המועמדים. כשהייתי חבר מועצת עיר הייתה כאן עשייה בצורה מכובדת. אני יותר טוב מאחרים ואני אשנה דברים בעיר הזאת, כמו שאף אחד לא עשה".

 אם תיבחר, מה תשנה בעיר?

 "אדאג לכך שהעיר לא תזדקן. הכי חשוב זה לדאוג לצעירים לדירות כדי שלא יעזבו את העיר. מצד שני, אני נגד הבניה המאסיבית שמוביל מהנדס העיר ולראיה פרויקט 'הרצליה הילס' שפשוט נראה נורא. אף אחד לא חשב שם על בעיות התחבורה".

 אתה מתחייב להתמודד על ראשות העיר עד הסוף ולא לפרוש?

 "אני מתחייב להתמודד עד הסוף. אני רץ ברשימה עצמאית, אבל בימים אלו אני גם מנהל מו"מ עם מפלגה גדולה שאותה אני לא יכול לחשוף כעת. יהיה לנו מטה ברחוב בן גוריון וברשימה שלי יהיו עורכי דין, שופטים, בעלי מקצוע ונציגי שכונות".

  

 

עוד בהרצליה
שרון יונתן 08/11/2018
שרון יונתן 05/11/2018
שרון יונתן 01/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
מרכיבים קואליציה
בוטל היתר ההפעלה של בית מטבחיים בנצרת
בוטל היתר ההפעלה של בית מטבחיים בנצרת
מגדל העמק עוברת לתחבורה ציבורית
"התוכנית נולדה בחטא"
כלבים פונו מכלבייה באום אל פאחם
יוספה חליבה מסיימת את תפקידה
חינוך וקהילה בהוד השרון
אישום: איים על אחותו