הרצליה

נבחרה הנהלה חדשה להנהגת ההורים העירונית

יו"ר עמותת ההורים בהרצליה, ניסן משכיל, החרים את הליך הבחירות. החמישה שנבחרו הם: הילה לפבר (גנים), עדי שאולי (גנים), נורית כהן (יו״רית בר-אילן, יסודי), רותם לוין (יו״ר ברנר, יסודי), יוסי סימוני (יו״ר הנדסאים, על-יסודי)

שרון יונתן 12/07/2018
21 נציגי ההורים שבחרו את ההנהגה החדשה (צילום: פרטי)

ביום שני השבוע בחרו 21 נציגי הורים במוסדות החינוך (בתי ספר וגנים) בהרצליה את ההנהלה החדשה בגוף שהם מכנים "הנהגת ההורים העירונית בהרצליה", גוף שלטענתם מייצג את הרוב המוחלט של נציגי ההורים בעיר (קבוצת "הפורשים"), שהתנגדו להתנהלות העמותה הקיימת בראשותו של היו"ר ניסן משכיל שהחרים את הליך הבחירות. זמן קצר לפני ההצבעה שלח משכיל הודעה בקבוצת הווטסאפ הקבוצתית של חברי העמותה ובה כתב: "המפגש שמספר חברים יזמו היום, שנעשה בעידוד גורמי עירייה, יוצר פגיעה קשה במעמד ועד ההורים בעיר. אני מבקש שתנהגו באחריות ובמקום פעילות מחטף ביולי לקיים שיח משותף".

21 נציגי ההורים לא נענו לבקשתו של משכיל ובחרו חמישה נציגים שיהוו את הנהלת ההנהגה ובכך יתכן והביאו להדחתו בפועל של משכיל מיו"ר עמותת ועד ההורים העירוני.

החמישה שנבחרו הם: הילה לפבר (גנים), עדי שאולי (גנים), נורית כהן (יו״רית בר-אילן, יסודי), רותם לוין (יו״ר ברנר, יסודי), יוסי סימוני (יו״ר הנדסאים, על-יסודי).              

עם בחירתם פנו חברי ההנהלה לכלל הנציגים וקראו לכולם ולכלל נציגי ההורים בעיר להפשיל שרוולים ולפעול יחדיו לטובת החינוך בעיר.

"יש לנו משימות רבות בתוכנית העבודה״, אמרו החמישה, ״ואנו גוף גדול הכולל אנשים רבים ומוכשרים שלכולם מטרה משותפת - לפעול יחד, הורים, עירייה וצוות חינוכי, לטובת ילדי הרצליה בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי. בעבודה משותפת נשיג יותר ותפקידנו כהנהלה לאפשר לכל מי שירצה בכך, לתרום מזמנו ומיכולתו".

ניסן משכיל מסר בתגובה: "ועד ההורים העירוני מצר על התערבות גורמי עירייה, בניגוד להמלצת מרכז השלטון המקומי ופורום ההורים היישוביים, שניצלו את חופשת הלימודים על מנת להתערב בפעילות הוועד העירוני ולדחוף גורמים מחוץ לוועד ההורים, שעד היום לא התבלטו בתרומתם לציבור, לפעול באופן לא אחראי. היות וחלק מהנוכחים בפגישה לא נבחרו באופן תקין ולא אושרו על ידי אגף החינוך כנדרש בחוזר מנכ"ל, והיות ואחרים מסיימים את פעילותם בעוד חודש כי ילדיהם סיימו את הלימודים, נמתין באופן אחראי לתחילת שנת הלימודים, בה יתקיימו בחירות תקינות. עד אז ועד ההורים העירוני ימשיך לפעול למען התלמידים וההורים בעיר, בשיתוף פעולה עם אגף החינוך וראש העירייה".

 מהעירייה נמסר: "עיריית הרצליה לומדת את הנושא".

 


 

 

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרוג ופצועים בתאונה בצפון
הפוליטיקה של רמת השרון
הפוליטיקה של רמת השרון
חגיגה של פלורליזם סובלנות וגאווה
"אני עובד ללא לאות על מנת לפתוח מקום מכובד"
פרדס חנה: קעטבי מתמודד לראשות המועצה
פרדס חנה: קעטבי מתמודד לר' המועצה
אוריאל טרוצקי. מרעננה לנבחרת אורוגוואי
מרעננה לנבחרת הסלסטה
ישי ריבו , יופיע בקרוב בעכו
מתחם בילוי חדש למוסיקה והופעות חיות יושק בעכו
תמר פארן- גת
מנכ"לית חדשה לעמותת "סביון" בכ"ס