הרצליה

וישחקו הנערים לפנינו

מחלקת הנוער בכדוריד של בני הרצליה סיימה עונה מוצלחת ביותר. לאחרונה התארחו אצל הרצליה שני מועדוני כדוריד מלייפציג. שאפו!

שרון יונתן 12/07/2018
קבוצות הבנות בכדוריד של בני הרצליה (צילום: באדיבות המועדון)

ההצלחה של קבוצת הבוגרים בכדוריד כנראה אינה מקרית, מאחר שגם במחלקת הנוער נעשית עבודה טובה, בניהולו המקצועי של בני אינגל ובניהול מחלקה של נורית כהן. בעונה החולפת פעלו 12 קבוצות במחלקת הנוער בכדוריד, 6 קבוצות בנות ו-6 קבוצות בנים.                                             

קבוצת הנערים י' בהדרכתו של  דניאל לינדגרן, העפילה לשלב הפלייאוף הארצי של איגוד הכדוריד וסיימה במקום השלישי. קבוצת ילדות ח' ממועדון הנגיד עם המאמנת דנה אפלבוים, סיימה במקום שני במחוז והעפילה לגמר הארצי של התאחדות בתי הספר שם סיימה גם במקום השני.                      

קבוצת ילדות ז' ממועדון הנגיד עם המאמן בר גצל, סיימה במקום השלישי בארץ במסגרת המועדון הבית ספרי. כמו כן, בית ספר לכדוריד בניהולו של בני אינגל מונה כמאה ושבעים חניכים. בימים אלו מתקיימת קייטנת כדוריד בניהולו של דניאל לינדגרן לילדי בית ספר לכדוריד. בתאריכים 15-26.7 מתקיים מחנה כדוריד לילדי ז'-ט'  בניהולו של בני אינגל.    

                                                                          

לאחרונה, התארחו שני מועדוני כדוריד מפוארים מלייפציג שבגרמניה והיו אורחים של מועדון הכדוריד בני הרצליה במשך שבעה ימים. במהלך השהות שיחקו הקבוצות הגרמניות נגד נבחרות ישראל באותה שכבת גיל והתארחו בבתי השחקנים והשחקניות הישראלים לארוחת ליל שישי, ביקרו ביד ושם, קיימו ספורט ימי במרינה בהרצליה, כדוריד חופים וטיילו בכל הארץ (תל אביב-יפו ,ירושלים וים המלח).  זו הפעם הראשונה שמשלחת מלייפציג מתארחת בהרצליה ובאוגוסט הקרוב תצא משלחת נערים י' מהרצליה ללייפציג לטורניר של מועדון  מלייפציג. זו תהיה המשלחת הרביעית שיוצאת מהרצליה ללייפציג מאז שיתוף הפעולה שאמור להימשך שנים רבות. על האירוח ושיתוף הפעולה אמון בנו ריינהורן מבני הרצליה.                                                       

במועדון ציינו השבוע את שלו אלימלך שעולה לכיתה י"א ששיחק בעונה שעברה בקבוצת הנערים של לייפציג ובעונה הבאה יעלה לקבוצת הנוער במדי הקבוצה הגרמנית.               

במחלקת הנוער ביקשו השבוע להודות לראש העירייה, משה פדלון, עפרה בל- סגניתו ומחזיקת תיק הספורט, וליוסי חכם, מנכ"ל עמותת בני הרצליה, על תמיכתם בענף הכדוריד בעיר.

 


עוד בהרצליה
שרון יונתן 19/09/2019
שרון יונתן 12/09/2019
שרון יונתן 11/09/2019
בילי בסרגליק 28/08/2019
שרון יונתן 28/08/2019
בילי בסרגליק 22/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
"תנו לבננו סיכוי להרגיש כמו כולם"
בוקר בסימן נשי בקניון עופר רחובות
ניסיון לנפץ שמשות סניף מרצ בהרצליה
תאונת דרכים בכביש 531
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של הרצליה
הפוליטיקה של הרצליה
"אני רוצה להמשיך בעשייה שלי"
נסיעת פרידה