הרצליה

תלונה: העירייה אינה אוכפת חניה של כלי רכב כבדים ברחוב יבניאלי

תושבת הרחוב טוענת כי לפני חודש הוסר התמרור בקצה הרחוב שאסר על חנית כלי רכב שמשקלם מעל 2.2 טון. מאז, כל יום יש שלושה כלי רכב גדולים חונים באופן קבוע ותופסים כל אחד מקום של שתי מכוניות

שרון יונתן 15/07/2018
רחוב יבניאלי. התושבים מתלוננים על אי אכיפת חניה (צילום: פרטי)

למערכת הגיעה תלונה של חנה, תושבת רחוב יבניאלי במרכז הרצליה, המתלוננת על כך שהעירייה אינה אוכפת חניה של כלי רכב כבדים ברחוב בו היא מתגוררת, כפי שסיפרה השבוע:

"לפני חודש הוסר התמרור בקצה הרחוב שאסר על חנית כלי רכב שמשקלם מעל 2.2 טון. מאז, כל יום יש שלושה כלי רכב גדולים שחונים באופן קבוע ותופסים כל אחד מקום של שתי מכוניות, ברחוב שממילא יש בו מצוקת חניית גדולה".

חנה טוענת כי כל פניותיה לעירייה לא עזרו: "פנינו למוקד העירוני, למחלקת הפיקוח ולתלונות הציבור. כולם אומרים שיעבירו לטיפול, אבל שום דבר לא השתנה. בינתיים, אנחנו ממשיכים לסבול ממצוקת חניה בגלל שאין אכיפה ברחוב שלנו. העירייה צריכה להחזיר את התמרור ולאכוף חניית רכבים גדולים ברחוב וזאת למען רווחת תושבי הרחוב".

אנו נמשיך לעקוב ובינתיים ממתינים לפניות שלכם, תושבי העיר, שמעוניינים לדווח לנו על כל מחדל, מפגע, תלונה, או מטרד הקשורים בתחום חזות העיר או בנושאי תחבורה. נא לשלוח פניה (למייל המופיע בסיום הכתבה, עדיף בצירוף תמונה) ואנו כבר נעשה עבורכם את העבודה

מהעירייה נמסר: התמרור כנראה הוסר על ידי רכב כבד, נושא הצבתו מחדש יעלה בוועדת התנועה לקראת סוף החודש על מנת לאשר אותו ולהציבו בהתאם.

 

sharony@local.co.il

 


 

 

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
העפילה לרבע
מגבירים את האכיפה
מגבירים את האכיפה
הארון שנגנב
אלמונים השחיתו את הספרייה הקהילתית בנווה עמל
שמה המלא של י-ם על אבן בת 2000 שנה
שמה המלא של י-ם על אבן בת 2000 שנה
"נוחתות עלינו מכה אחרי מכה"
ניצחון להפועל רעננה על בית"ר י-ם
פעילות חדרי בריחה בספרייה העירונית בחוהמ פסח
פעילות פסח בספרייה העירונית בהוד"ש
ירידה בחשיפה לחומרי הדברה רעילים
חומרי הדברה בפירות וירקות?