הרצליה

אישום: גנבה וזייפה שיקים

אישה שגרה בשכירות בהרצליה הואשמה כי גנבה שיקים משותף שלה לדירה ומבעלת הדירה, זייפה אותם ובכך קיבלה במרמה אלפי שקלים

מיכאל פרוסמושקין 16/07/2018
אישום: גנבה וזייפה שיקים והשתמשה בהם לצרכיה
זייפה חתימות (תמונה להמחשה iclipart)

אישה, בת 39, שהתגוררה בהרצליה, הואשמה כי גנבה וזייפה שיקים והשתמשה בהם לצרכיה האישיים.

כתב האישום שהוגש נגדה לפני ימים אחדים כולל שני סעיפי אישום ומייחס לה עבירות של גניבה, זיוף מסמך בכוונה לקבלת באמצעותו דבר, קבלת דבר במרמה ושימוש במסמך מזויף. בכתב האישום נטען כי במהלך המחצית הראשונה של שנת 2014 שכרה הנאשמת, יחד עם תושב הרצליה, דירה ברחוב י.ל. גורדון בעיר. במועד שאינו ידוע במדויק נכנסה לחדרו של השותף שלה בדירה וגנבה שיק מתוך פנקס שיקים שמצאה במקום. בהמשך, כפי שעולה מהחקירה, זייפה את השיק הגנוב תוך שזייפה את חתימתו של השותף ורשמה את השיק על סך של 5,800 שקל. בחלוף מספר ימים הגיע אדם מטעמה לסניף הבנק, הפקיד את השיק הגנוב ובכך קיבלה הנאשמת את שוויו של השיק.

באישום השני נטען כי במועד אחר גנבה פנקס שיקים מדירתה של בעלת הדירה. מתוך הפנקס גנבה שיק אחד וזייפה את חתימתה תוך שהיא רושמת על גביו סכום של 6,500 שקל.  בהמשך הגיעה הנאשמת לסניף בנק דואר ביפו, הפקידה את השיק בחשבון של אדם מטעמה אשר יש לה ייפוי כוח לביצוע פעולות בו, ובכך קיבלה במרמה את שוויו של השיק.

 כאמור, בתום חקירת יחידת ההונאה של מחוז ת"א וגביית העדויות, הגישה לפני ימים אחדים הפרקליטות כתב אישום נגד האישה. משפטה עתיד להתחיל בחודש אוקטובר בבית משפט השלום בת"א.

 

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
"מאז הבחירות אין לי תקשורת ישירה עם ראש העיר"
ולד תומך בסער
ולד תומך בסער
גן המדע של אילת
הקאנטרי יישאר בבעלות העירייה
המושך בחוטים
שברו את הקוד
מילקי ביתי
הולך רגל נפצע בתאונה בראשון לציון
הולך רגל נפצע בתאונה בראשון לציון