הרצליה

אישום: גנב בתחבולה מבית עסק בו עבד

צעיר הואשם כי ניצל תקלת תוכנה בבית קפה בו עבד בהרצליה וגנב בתחבולה מאות שקלים. במקרה אחר הואשם כי רכש מוצרים בכרטיס של אחד מלקוחות העסק

מיכאל פרוסמושקין 17/07/2018
גנב מאות שקלים מחדר הכושר (תמונה להמחשה iclipart)

עובד בבית קפה בחדר כושר בהרצליה הואשם לפני ימים אחדים בגניבת כסף במספר מקרים.

על פי כתב האישום, בית הקפה בו עבד הנאשם העניק שירות ללקוחות חדר הכושר במסגרתו הטעינו המתאמנים בחדר הכושר כסף בכרטיסים נטענים ובאמצעותם שילמו בעבור המוצרים אותם רכשו מהעסק. בשל תקלה במערכת העסק ניתן היה להטעין כרטיס ובמהלך הטענתו לכבות את תוכנת ההטענה וכך היה הכרטיס נטען במלוא הסכום ללא ביצוע תשלום בפועל.

מהחקירה עולה כי ב–8 בדצמבר 2016, הגיע הנאשם, בן ה- 25 באותו זמן, לבית הקפה ונכנס לעמדת הקופה – שם העביר הנאשם את הכרטיס הנטען שלו תוך ניצול תקלת התוכנה והטעין בכרטיסו 200 שקלים אותם ניצל לרכישת מוצרי העסק. בשני מועדים אחרים, בחודשים אוקטובר – דצמבר אותה שנה, הטעין באותה שיטה את כרטיסו ב–200 שקלים בכל פעם ורכש באמצעותם ממוצרי העסק. בהזדמנות אחרת, כך נטען, ניסה להטעין שוב את כרטיסו תוך ניצול תקלה התוכנה אך לא הצליח בכך.

 עוד נטען כי ב–19 בדצמבר, עשה שימוש בקוד הכרטיס של מתאמן בחדר הכושר, תושב הרצליה, ורכש לעצמו שתי משקאות קלים וכריך בסך 75 שקל.

מהחקירה עולה גם כי כאשר כבר לא עבד בעסק, אלא רק התאמן בחדר הכושר, הנאשם נכנס למשרד של העסק, פתח ללא רשות את המגירה ליד הקופה ולקח ממנה את מפתח המשרד, פתח אותו וגנב 100 שקלים מהקופה של המקום.

עוד טוענת התביעה כי במועד אחר, גם כן בחודש דצמבר באותה שנה, נכנס ללא רשות למחסן של העסק וגנב משקה חלבון.

בגין מעשיו אלו, הואשם לפני ימים אחדים בעבירות של גניבה בתחבולה והסגת גבול פלילית.  משפטו עתיד להתחיל בחודש דצמבר בבית משפט השלום בת"א.

 


 

עוד בהרצליה
מיכאל פרוסמושקין 24/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
עוד רן שפירא
מיטת הניתוח נשברה והמטופל נותר נכה
צעיר נורה למוות בבת ים
בדרך לאקדמיה עוצרים במרכז הצעירים
כבשו את ברלין
בניין עיריית תא נצבע סגול
בניין עיריית ת"א נצבע סגול
קוסמופוליטית
"מגדל אפיק ישראל" יוצא לדרך
חשד: ביצעה מעשים מגונים בחניכים מפנימייה בה עבדה