הרצליה

מדוע אין גינת שעשועים במתחם זרובבל?

למרות שהבתים הראשונים במתחם, שנמצא בין הרחובות אבן עזרא, פינסקר, ז'בוטינסקי והרב קוק בהרצליה, אוכלסו כבר לפני 4 שנים, אין פיתוח של גן שעשועים לרווחת התושבים

שרון יונתן 18/07/2018
מתחם זרובבל. מתי יוקם גן שעשועים? (צילום: שרון יונתן)

תושבים ממתחם זרובבל בהרצליה מתרעמים על כך שעד כה העירייה לא הקימה באזור גינת שעשועים. מדובר במתחם שנמצא בין הרחובות אבן עזרא, פינסקר, ז'בוטינסקי והרב קוק, כאשר הבתים הראשונים אוכלסו כבר לפני 4 שנים והבנייה במקום עדיין נמשכת עם הקמת בניינים משותפים נוספים.     

תושבת השכונה העלתה את הנושא בדף הפייסבוק של העירייה ותושבות נוספות הצטרפו להבעת המחאה. אחת מהן כתבה: "השכונה קיימת כבר מספר שנים ואין פיתוח של גן שעשועים שיכול לשמש את התושבים של רחוב חנה רובינא (הרחוב המרכזי במתחם - ש.י.)". 

תושבת אחרת ציינה: "השכונה גדלה והתרבו ילדים. מתי נזכה לגן שעשועים משלנו שיתרום לגיבוש הילדים והשכנים? אנחנו חיים באתר בניה כבר כמה שנים אז לפחות שיהיה גן שעשועים לרווחת התושבים".                                               

תשובת העירייה כי הקמת גינת השעשועים אמורה להתחיל במהלך 2019 הרגיזה יותר את התושבים ואחת מהן הגיבה: "תשובה מקוממת. תושבים שגרים בשכונה 4 שנים צריכים להמתין עד לשנת 2019 בשביל גינה? איך יכול להיות שבשכונת גליל ים הקימו גינה מהמפוארות בהרצליה עוד לפני שסיימו לאכלס את התושבים? פשוט אכזבה".

מהעירייה  נמסר: "השטחים הפתוחים במתחם זרובבל נמצאים בהליכי תכנון מתקדמים, בשיתוף עם תושבי השכונה". 

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
שיפצו את הגן אבל חסמו את המזגן
שיפצו את הגן אבל חסמו את המזגן
פרוייקט רובע 1 בירושלים
החל שלב הבנייה של פרויקט רובע 1 בירושלים
הוד השרון בצמרת דירוג הרשויות האיתנות
ציפור נדירה תועדה באילת
ממשיכים להיאבק
גבר במצב אנוש לאחר שטבע בת"א
פתרונות אריזה ידידותיים לסביבה
מדוע הופך תחום פתרונות האריזה לעסקים למרכזי ומשמעותי יותר ויותר?
רחוב ויצמן יצבע כחול לבן
רחוב ויצמן יצבע כחול לבן