הרצליה

מתי ייפתח בית הקפה בחלקו הצפוני של הפארק?

קפה תפוז שפעל במקום נסגר ביולי 2017, ומאז לא הצליחה העירייה למצוא זכיין שיפעיל את המקום, למרות שיצאה כבר לשלושה מכרזים. השבוע אישרה המועצה את בקשת מנהלת אגף נכסים וביטוחים, להתקשר בחוזה ללא מכרז

שרון יונתן 25/07/2018
מתי ייפתח בית הקפה? (תמונה להמחשה iclipart)

 מתי יפתח בית הקפה בחלקו הצפוני של פארק הרצליה, במקום ששכן בעבר קפה תפוז? שאלה טובה שגם בעירייה לא יודעים לתת עליה תשובה מדויקת, אבל מקווים שזה יקרה בחודשים הקרובים.                                                                              

קפה תפוז נסגר לפני כשנה, ביולי 2017, ומאז לא הצליחה העירייה למצוא זכיין שיפעיל את המקום. העירייה יצאה כבר לשלושה מכרזים, כאשר לראשון (יולי 2017) ולשני (אפריל 2018) לא ניגשו מציעים ולמכרז השלישי (יולי 2018) הוגשה הצעה אחת שלא התקבלה. בינתיים, העירייה ביצעה לאחרונה שיפוץ מקיף במקום בעלות של כמיליון שקלים.             

אתמול (שלישי) אישרה מועצת העיר את בקשתה של לאה סדובניק, מנהלת אגף נכסים וביטוחים, להתקשר בחוזה ללא מכרז וזאת בהתבססות על סעיף בתקנות העירייה לפיו במידה ונדונה הצעה יחידה למכרז וועדת המכרזים לא המליצה עליה רשאית העירייה להתקשר בחוזה ללא מכרז לאחר שהמועצה החליטה על כך ברוב חבריה ולאחר שנוכחה שבנסיבות העניין עריכת מכרז לא תביא תועלת.                      

סדובניק ציינה במסמך שהעבירה לחברי המועצה כי למכרז האחרון הוגשה הצעה אחת על סך 180 אלף שקל, אולם ההצעה אינה עומדת בתנאי הסף מאחר שהמחזור הכספי לשנת 2017 עמד על 859 אלף שקל.                                   

עוד צינה כי העירייה מוסמכת לבחון את כושרה של החברה גם על סמך ניסיונה הקודם. סדובניק ציינה כי במשך הפעלת בית הקפה, בין יולי 2012 ליוני 2016, התקבלו תלונות רבות של הנהלת הפארק בדבר הזנחת המקום ובגין פיזור פסולת וגרוטאות בסביבת הנכס, חסימת השירותים הציבוריים ועוד. סדובניק ציינה כי עריכת מכרז נוסף לא תביא תועלת ולכן יש צורך בהתקשרות ללא מכרז. ההצעה התקבלה פה אחד למעט חבר המועצה יריב פישר שטען כי על העירייה לצאת למכרז נוסף.

 


עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
קק״ל אומרת תודה לכבאים
קק״ל אומרת תודה לכבאים
אברהם בכר. להשקיע בקידום שחקנים צעירים
בכר בדור הצעיר
בהוד השרון נפרדים מהמדחנים
בהוד השרון נפרדים מהמדחנים
אשר אמדו מלווה עסקי מטעם מעוף, וחני אלגביש מנהלת מעוף סניף הרצליה
קידום עסקים ברשת
מורידים את האופניים החשמליים מהמדרכה
חמישה פצועים בתאונה סמוך לכוכב השחר
חמישה פצועים בתאונה סמוך לכוכב השחר
הווטרינר העירוני חילץ איית צרעים פצועה
הווטרינר העירוני חילץ איית צרעים פצועה
המכשיר של "יד שרה" למניעת שכחת ילדים ברכב אזל עד להודעה חדשה