הרצליה

פרחים לאירוע המיוחד בחייכם

אם אתם חושבים שיום החתונה הוא היום הכי חשוב ומיוחד בחיים אתם כמובן צודקים. ומכיוון שלא מדובר בעוד יום שגרתי צריך להשקיע בו תשומת לב מיוחדת, למשל לבחור פרחים בצורה האיכותית ביותר. אתם מוזמנים להמשיך לקרוא ולגלות איך עושים את זה נכון בלי לפשוט רגל וכיס. ובמילים אחרות - "דבר אלי בפרחים" הוא לא רק שם של שיר אלא מציאות של כל זוג שמתחתן.

אתר לוקאל 25/07/2018
pixabay

 

מאיפה להזמין פרחים לחתונה?

אנחנו מזמינים להזמין פרחים לחתונה מחנות פרחים קרובה ככל הניתן למקום האירוע מסיבה אחת – כך תוכלו להתגבר על פקקים אפשריים בדרך ולהבטיח בכך את שלום הפרחים. עם זאת, אנחנו ממליצים להזמין מחנות פרחים איכותית שדואגת להובלה ממוזגת של הפרחים ומבטיחה דבר אחד – שהפרחים יגיעו למקום האירוע רעננים ככל האפשר. ואם אתם לא רוצים לקחת סיכון למה שלא תעשו שימוש בפרחים מלאכותיים?

 

מה עם סידורי הפרחים במרכז השולחן?

אולי תופתעו לדעת אבל סידורי הפרחים במרכז השולחן נחשבים לתורה שלמה משתי סיבות : אחת – מדובר בעבודה מקצועית שמצריכה גם ידע בוטני מקצועי וגם טעם אמנותי ושתיים – סידורי הפרחים צריכים להיות בדיוק בגובה הנכון, כלומר לא גבוהים מדי כך שיסתירו את האורחים ולא נמוכים מדי ולא מורגשים. אנחנו בטוחים שאתם לא רוצים להיות אלו שהחתונה שלהם תתפקש רק בגלל סידורי פרחים, כך שכדאי לקחת את הסוגיה הזו לתשומת הלב.

 

ומה עם הזר של הכלה?

הזר שנושאת הכלה נחשב לזר הכי חשוב בחתונה למרות שהוא נזרק בסיום האירוע לשושבינות. האמונה הרווחת היא שהזר נושא איתו מזל טוב, ולכן לא משנה באיזה צבע הוא יהיה. אמנם הצבעים המקובלים לזרי כלה הם ורוד, אדום ולבן אבל אנחנו ממליצים להיות שונים, כלומר להתאים את הצבעים של זר הכלה לעיצוב הכללי כמו צבעי החופה, צבעי ההזמנה, הצבעים בשמלת הכלה (במידה ויש כאלו) ואפילו הצבעים של שאר סידורי הפרחים.

 

אז מה עושים?

אנחנו ממליצים לרכוש פרחים לחתונה מחנות שמאפשרת קנייה ישירה ומאובטחת של פרחים באמצעות האינטרנט, מחנות שמאפשרת משלוחי פרחים בכל הארץ וחנות שמפנקת אתכם בשירות מלכותי כיאה לחתן-כלה. וכמובן – חנות שבה תוכלו ליהנות מכל הדרוש לכם לחתונה תחת קורת גג אחת : זר כלה, סידורי פרחים, סידורים למרכזי השולחן, קישוטים לרכב ואפילו זרים לראש.

אולי זה נראה כמו מדע בדיוני אבל אנחנו הצלחנו למצוא מקום שעושה זאת ואפילו יותר, למשל מאפשר את התאמת הפרחים לתקציב האישי שלכם ומאפשר ליהנות ממבצעים. ואם תשאלו אותנו אנחנו נשמח להתחתן שוב רק בגלל הפרחים, אבל למה שלא תיווכחו בכך בעצמכם וליחצו כאן למידע נוסףולמשלוחים? אנחנו בטוחים שלא תצטערו על הבחירה ותחזרו עליה שוב, למשל לצורך סידורי פרחים לברית או לבריתה. אז שיהיה במזל טוב וניפגש בשמחות.

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
רוסלנה רודינה קמפיין כלות של שלומית אזרד
רוסלנה רודינה בקמפיין חדש
מתי נדרש איטום בסנפלינג?
מתי נדרש איטום בסנפלינג?
סיירת חסד ייחודית
מי קרא לך סח"י ?
בחירות בפייסבוק (טור דעה)
מתקני המים בפארק בלי מים. עד מתי יהיו סגורים?
לפעול לפתיחתם של מתקני המים בפארק
שבועיים מתחילת החופש: תלמידה תושבת רמהש לא יודעת היכן תלמד
עדיין בלי שיבוץ לשנה"ל
רמה"ש במקום ראשון בניגשים לחמש יח"ל במתמטיקה
הפגייה ב"שניידר" במקום הראשון