הרצליה

הפוליטיקה של הרצליה

רשימת מרצ הרצליה ורשימת התנועה הירוקה ירוצו במשותף למועצת העיר. בטי קולבק-אהרון ומיכה אמסלם בקדמת רשימתו של המועמד לראשות העירייה אורן אוריאלי, עו"ד שירלי גדניר הצטרפה לרשימת "מובילים מצוינות" של המועמד לראשות העירייה מישל מורג, וחברי המטה של רשימת '100% הרצליה' בראשות חבר המועצה ירון עולמי הסתובבו בעיר וחילקו פלאיירים

שרון יונתן 08/08/2018
הפוליטיקה של הרצליה
עופר לוי (מימין) ודרור בן עמי. מאחדים כוחות (צילום: פרטי)

מאחדים שורות

 רשימת מרצ הרצליה בהובלת עופר לוי ורשימת התנועה הירוקה בהובלת ד"ר דרור בן-עמי ירוצו במשותף בבחירות הקרובות למועצת העיר.

עופר לוי, יו״ר רשימת מרצ: ״החיבור בינינו טבעי וכל המאבקים שלנו מתחברים. המטרה הברורה והטבעית שלנו היא לבוא למועצה כדי להיאבק למען התושבים ולהיות הקול שלהם. בהרצליה עושים דברים יפים אבל אף אחד לא שואל את התושבים מה הם רוצים, מה הם צריכים. אנחנו נהיה שם בשבילכם, ואנחנו נהיה הפתעת הבחירות״.

בראש הרשימה יעמוד כאמור עופר לוי. אחריו ברשימה: דניאל אייזנברג, בת 28 ומתמחה בעריכת דין, חבר המועצה יהונתן יסעור, ד"ר דרור בן-עמי - אקולוג וממייסדי התנועה הירוקה בישראל, ירדן רוזן-שכרוף - מרצה ויזמית בנושא שמירת טבע ותהליכי ירוק בארגונים ושחר לוי, לשעבר שליח של הסוכנות היהודית, ומייצג הקהילה הגאה ברשימה.

 מתווים את הדרך

כחודש לאחר שהכריז על מועמדותו למועצת העיר ברשימה עצמאית "דרך החינוך" שמטרתה אחת, תיק החינוך בעיריית הרצליה, חושף אורן אוריאלי את חוד החנית של רשימתו, בטי קולבק-אהרון ומיכה אמסלם. קולבק-אהרון, בעלת חברה לייעוץ בתחום האסטרטגיה, שיווק, פרסום ודיגיטל ומיכה אמסלם הוא בעל חברה. עמית אריה, שסיים לא מזמן את לימודיו בתיכון היובל והיה תלמידו של אוריאלי, מונה להיות יו"ר תא הצעירים לבחירות של "דרך החינוך". את מטה הבחירות של "דרך החינוך" הממוקם ברחוב סוקולוב 6 בעיר מנהל סהר רפאל. 

 

אורן אוריאלי (באמצע) עם בטי קולבק-אהרון ומיכה אמסלם (צילום: פרטי)

אורן אוריאלי (באמצע) עם בטי קולבק-אהרון ומיכה אמסלם (צילום: פרטי)

 

מובילת דרך

עו"ד שירלי גדניר, ממובילות המאבק נגד תוכנית המתאר, תושבת הרצליה הצעירה, הודיעה השבוע על הצטרפותה לרשימת "מובילים מצוינות" של מישל מורג, המועמד לראשות העירייה.

מישל מורג ושירלי גדניר (צילום: פרטי)

מישל מורג ושירלי גדניר (צילום: פרטי)


 סעדיה נגד "ווייז"

לאחר שעתר נגד חברת "ווייז" על כך שהיא מפנה כלי רכב מכביש החוף לרחוב נורדאו בהרצליה ב' ולרחוב וינגייט בהרצליה פיתוח, עתר השבוע עו"ד שמואל סעדיה, המתמודד בבחירות למועצת העיר, נגד החברה בעלת האפליקציה שעוזרת לנהגים והפעם נגד הפניית הנהגים לרחוב ברנר בהרצליה הצעירה.

בחירות ופלאפל

חברי המטה של רשימת '100% הרצליה' בראשות חבר המועצה ירון עולמי הסתובבו ביום שישי ברחבי הרצליה וחילקו פלאיירים לתושבים. הם נצפו בעצירת התרעננות ב'פלאפל של חיים', לשמחת הילדים שהצטרפו לחגיגה.

ירון עולמי ופעיליו (צילום: פרטי)

ירון עולמי ופעיליו (צילום: פרטי)


 

 


 

  

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מיצג לזכר רבין ז"ל
"אני רוצה להיות כמו כולם"
חשד: עסק משפחתי לייצור והפצת מיץ גת
רשת ההמבורגרים BBB מתרחבת
רשת ההמבורגרים BBB מתרחבת
כולנו אמהות להדר
"כולנו אמהות להדר"
כאן משפצים
כאן משפצים
סופ"ש שמח
טעם גן עדן