הרצליה

להציב פקח קבוע בחוף הנפרד

כך דורש חבר המועצה אלעד צדיקוב, שטוען לאי ציות לכללים, כניסה לא מותאמת ליום רחצה, אי ציות למציל והשלכת פסולת

שרון יונתן 16/08/2018
צדיקוב. חוסר סדר ובעיות משמעת (צילום ארכיון: אלן שיבר)

חבר המועצה אלעד צדיקוב טוען כי בחוף הנפרד קיים חוסר סדר ובעיות משמעת והוא דורש מהעירייה הצבת פקח קבוע. במכתב שהפנה השבוע ליהודה בן עזרא, מנכ"ל העירייה, ושמוליק לין, מנהל רשות החופים ובו כתב: "לצערי החוף הנפרד הפך בשנתיים האחרונות למוקד מחלוקות חינם מיותרות. בעיקר בניסיון גורמים איזוטרים לשוות לחוף הנפרד המופעל עפ"י 'חוק הפעלת חופי רחצה', תדמית של אי שוויון והדרה, ניסיון שכל בר דעת מבין שהוא חסר בסיס. לצערי, בשטח מתגלים מקרי חוסר סבלנות ואי כבוד. כך למשל ביום שישי האחרון, יום רחצה לגברים, החליטו שתי גולשות נשים לגלוש דווקא מול החוף הנפרד. ניסיונות רבים נעשו לבקש אותן לכיבוד המתרחצים, אך לשווא. כמו כן, ארעה התפרצות של הולכת רגל בשעות בהן החוף הנפרד פתוח לגברים. האירועים הללו הם מיותרים ויכולים להימנע בקלות".

צדיקוב הוסיף כי: "בעיה אחרת בימי העומס הארצי בעיקר בין י' באב- ר"ח אלול, המצילים מלינים על בעיות משמעת של רוחצים שאינם מהרצליה ואי ציות להוראות המציל של תושבי חוץ. כמו כן, קיימת בעיית מודעות לשמירת חוף נקי של מבקרים מחוץ לעיר".

צדיקוב הציע שהעירייה תציב פקח קבוע שנותן דו"חות על אי ציות לכללים, כניסה לא מותאמת ליום רחצה, אי ציות למציל והשלכת פסולת.

מהעירייה נמסר: "ללא קשר לפנייתו של צדיקוב, בכל ימות עונת הרחצה, לכל אורך השנים, החוף הנפרד, כמו כל חופי הרחצה בהרצליה, מפוקחים בקפידה על ידי האגף לביטחון וסדר ציבורי ויחידות השיטור - למען שמירה על הסדר, החוק ושלום הציבור".

  

 

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
צעיר במצב קריטי לאחר שטבע באילת
מודיעין תישאר עיר פתוחה ופלורליסטית
'מודיעין תישאר פתוחה ופלורליסטית'
 נקיים או לא?
נקיים או לא?
חדש ב"פוריה": שירות כירורגיית ילדים
זה"ב בגיל הזהב
בוטלה ההפגנה שתכננו ההורים לילדים בגני התקשורת
בוטלה ההפגנה שתכננו ההורים לילדים בגני התקשורת
פחות דוחות על מעבר באדום
אישום: ביצעו עבירות מין באמצעות רשת האינטרנט