הרצליה

לפתוח גנים נוספים בהרצליה הצעירה

ההורים טוענים כי במרבית גני השכונה משובצים כ-35 ילדים. בנוסף הם דורשים מהעירייה שכבר בשנת הלימודים הקרובה תתווסף סייעת נוספת בכל גן שבו מעל 31 ילדים

שרון יונתן 16/08/2018
ההורים מתלוננים על הצפיפות ודורשים עוד סייעת (תמונ להמחשה iclipart)

הורים לילדים בהרצליה הצעירה טוענים כי קיימת צפיפות בגני הילדים והם דורשים תוספת סייעת ופתיחת גנים נוספים ברחבי השכונה.                                                    

השבוע פנו מספר נציגי גנים לראש העירייה, משה פדלון, וכתבו: "אנו, חברי ועדי גני הרצליה הצעירה פונים אליך לפעול באופן מיידי על מנת לפתור את בעיית הצפיפות בגני הילדים שבהרצליה הצעירה. נדהמנו לגלות כי במרבית מגני השכונה, ובעיקר בגנים יערה, עופר, חופית, אייל, נופר, כפיר וצאלון, שכולם נמצאים בליבה של השכונה, משובצים כ-35 ילדים בכל גן. אנו פונים אליך ומבקשים לקבל מענה יעיל ויסודי, טרם פתיחת שנת הלימודים הקרובה. לאור צמיחת האוכלוסייה הצעירה בשכונה ישנו צורך מיידי בפתיחת גנים נוספים בשכונה, מגילאי טרום טרום חובה ועד גני חובה. בימים האחרונים נודע לנו היקף העומס בגנים ואנו לא מוכנים לפתוח את שנת הלימודים כפי שתכננתם".   

נציגי הגנים דורשים שכבר בשנת הלימודים הקרובה תתווסף סייעת נוספת בכל גן שבו ישנם מעל 31 ילדים, וזאת מעבר לתקן בגני הרצליה הצעירה. כאמור, הם דורשים לפתוח גנים נוספים בשכונה. ההורים גורסים כי אחד הפתרונות יכול להיות מבנה גן ורדים שננטש לפני כשנתיים.  

נציגי ההורים ציינו בפנייתם לפדלון כי: "אנו דורשים סידור הולם לילדינו כבר בשנה הקרובה. במידה ודרישתנו לא תענה, אנו נפעל לעשות הכל על מנת שילדנו לא יתחנכו באווירה של לחץ וצפיפות".

מהעירייה נמסר: "עיריית הרצליה משקיעה רבות במערך גני הילדים בעיר והוא מהטובים בישראל - עם צוותים מקצועיים מעולים, מבנים משופרים ומשודרגים היוצרים סביבת גן נעימה ובטוחה, מערך תזונה איכותית ובריאה ושפע תכנים של חינוך, למידה והעשרה. התקן של מספר ילדים בגן נקבע על ידי משרד החינוך ועיריית הרצליה מגדילה ועושה בכך שבגני הטרום-טרום היא מתקצבת העסקת סייעת נוספת. תכנון עתידי של הקמת גנים נוספים ובתי ספר מתבצע על ידי הגורמים המקצועיים בהתאם לצרכי אוכלוסיית העיר".


 

 

 

 

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
 שלב השאלה הזהה
שלב השאלה הזהה
מובילים בבגרות 5 יחל במתמטיקה
מובילים בבגרות 5 יח"ל במתמטיקה
מחבקים את שדרות
מאבטח אחד על שתי כניסות
לאן תטיילו בפסח?
איפה הכי כדאי לבלות בחופשת הפסח?
נעצר חשוד בעבירות פדופיליה
עומדת איתן
פרחים לאירוע המיוחד בחייכם