הרצליה

הוארך מעצר מאמן הכדוריד החשוד בעבירות מין בקטינות ברשת

סנגוריו, טענו כי נוכח חשיפת מעשיו של החשוד בתקשורת כבר לא נשקפת ממנו מסוכנות וניתן לשחררו, אך השופט דחה את טענת הסנגורים וציין כי לא ברור עד כמה הקורבנות של מעשיו חשופות למידע שהתפרסם בכלי התקשורת

מיכאל פרוסמושקין 20/08/2018
הוארך מעצרו של מאמן הכדוריד החשוד בעבירות מין בקטינות
בנו ריינהורן, מעצרו הוארך (צילם: אלן שיבר)

בית משפט השלום בראשון לציון האריך בצהרים (שני) עד 26 באוגוסט את מעצרו של בנו ריינהורן, בן 35, מהרצליה, מאמן כדוריד של קבוצות ילדים ונוער, החשוד בעבירות מין בקטינות באמצעות רשת האינטרנט.

 החשד, כפי שעלה בחקירה הסמויה, כי במשך שנים ביצע עבירות מין חמורות בלמעלה מ–140  קטינות באמצעות רשת האינטרנט. לאחר חשיפת הפרשה בשבוע שעבר התקבלו במשטרה תלונות נוספות מצד קטינות שנפגעו ממנו. ביחידה 105 בלהב 433 מייחסים לו עבירות אינוס, הטרדה מינית, מעשה סדום, מעשה מגונה, עבירות מחשב ועבירות נוספות.

בדיון הבוקר ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בעשרה ימים נוספים. בדיון חשפו נציגי היחידה החוקרת כי ריינהורן, פגע גם בקטינות בחו"ל. עוד ציינה המשטרה בדיון כי ריינהורן השתמש במניפולציה ככלי מרכזי לפגיעת הקטינות, אך אין עדות לאיומים.

סנגוריו,  טענו כי נוכח חשיפת מעשיו של החשוד בתקשורת כבר לא נשקפת ממנו מסוכנות וניתן לשחררו. 

בתום הדיון קבעה השופטת שירלי דקל נוה כי "מאז הארכת המעצר הקודמת החשדות התבססו והתחזקו והיקף החקירה הוא רחב ואף מתרחב". השופטת דחתה את טענת הסנגורים וציינה כי לא ברור עד כמה קורבנותיו חשופות למידע שהתפרסם בכלי התקשורת. 

עוד התברר כי  ריינהורן ממשיך לשמור על זכות השתיקה. בסופו של הדיון מעצרו הוארך בשבוע. 


עוד בהרצליה
מיכאל פרוסמושקין 14/11/2019
מיכאל פרוסמושקין 14/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מתחם לשחרור כלבים בשכונת חומת שמואל בירושלים
נעצרו חשודים בזיוף מסמכים וכרטיסי אשראי
נעצרו חשודים בזיוף מסמכים ואשראי
משתלבים
הולך רגל נפצע קשה בכביש 77
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
מחריף המאבק נגד הקמת תחנת הכוח
הולכים ושותים
'זה מאבק על הבית'