הרצליה

החל מ-1 בספטמבר: החוף הנפרד יפעל כחוף פתוח

ב-1 בספטמבר יפתח החוף הנפרד לכלל הציבור ללא המחיצות שהותקנו בו. בהתאם לכך, שעות הפעילות בו יהיו כמו בשאר החופים במהלך עונת הרחצה

כתב לוקאל 21/08/2018
החל מ-1 בספטמבר: החוף הנפרד יפעל כחוף פתוח
החוף הנפרד. יהיה פתוח לכלל הציבור בלי הפרדות (צילום: אלן שיבר)

עיריית הרצליה יוצאת (שלישי) בבשורה לתושבים: החוף הנפרד נפתח ב-1 בספטמבר לכלל הציבור ללא המחיצות שהותקנו בו. בהתאם לכך, שעות הפעילות בו יהיו כמו בשאר החופים במהלך עונת הרחצה.

בימים א' עד ה' וערבי חג החוף פתוח לרחצה בין השעות 7:00 עד 16:00, ובימי ו', שבתות וחגים מ-7:00 עד 17:00. עונת הרחצה תסתיים ב-31 באוקטובר.

בתוך כך, לטובת ציבור המתרחצים וההולכים בחופים, מכשירה עיריית הרצליה מסלול הליכה עוקף החוף הנפרד, לאורך 150 מ', שיהיה תחום עם עמודים ויריעות בד וייצור הפרדה בין מתרחצים דתיים לציבור הצועדים בחוף. כמו כן יוקם גשרון עבור אלה הבאים ממגרש החנייה ומבקשים לרדת לחוף. התכנית כבר עברה את כל האישורים.

החוף הנפרד פועל כבר למעלה מ-30 שנה, על פי החלטת המדינה. בשנת 2012, נחתם הסכם בנושא בין ראשת עיריית הרצליה באותה עת, יעל גרמן, וראש עיריית בני ברק.

מנכ"ל עיריית הרצליה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה שמחה להעמיד את הים, משאב הטבע הנהדר של העיר, לטובת כלל ציבור המתרחצים, דתיים וחילונים כאחד. יחד עם זאת, אנחנו עושים כל מאמץ על מנת שההגעה לחוף והשהות בו תהיה בדרך נוחה לכולם".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
שבץ מוחי- הפער בין מרכז לפריפריה
כפר סבא מתחדשת לקראת האביב
כפר סבא מתחדשת לקראת האביב
המסע של תלמידי שקמה בפולין
לא באותה ליגה
לונה פארק בחינם במרכז הקניות אלון קריית השרון בנתניה
יום הבוחר בלונה פארק חינמי בנתניה
ראש השנה בניחוח אשפה
ראש השנה בניחוח אשפה
הנחות בצהרונים למשפחות יחידניות
מחיר למשתכן בנאות שדה ברעננה
"מחיר למשתכן" בנאות שדה ברעננה