הרצליה

הפוליטיקה של הרצליה

ח"כ הרב אורי מקלב וחבר מועצת העיר הרצליה אלעד צדיקוב סיירו בעיר. עפרה בל, חברת המועצה וסגנית ראש העירייה מוקמה במקום ה-3 ברשימתו של משה פדלון. מישל מורג חנך את מטה הבחירות, וירון עולמי מחלק את מספר הפלאפון שלו לתושבים

שרון יונתן 23/08/2018
הפוליטיקה של הרצליה
דוד דהן (מימין), ח"כ אורי מקלב ואלעד צדיקוב צילום: פרטי)

הקשר הצרפתי

בשבוע שעברנערך סיור של ח"כ הרב אורי מקלב, מסיעת דגל התורה יחד עם חבר מועצת העיר הרצליה אלעד צדיקוב, יו"ר סיעת גשר בהרצליה. בין יתר הנושאים שעלו לקראת הבחירות המוניציפאליות, עלה הצורך לחזק את מערב הרצליה בכלל ואת הקהילה הצרפתית בפרט בנציגות תורנית במועצת העיר. הסיור במרכז הקהילה נערך עם הרב דוד דהן, נשיא הקהילה הצרפתית בהרצליה, ובו הוכרע סופית כי נציג הקהילה יהיה ר' מיכאל בוטבול שימוקם במקום השני  של סיעת גשר. צדיקוב אמר השבוע: "מיכאל בוטבול מייצג את הזווית היהודית של כלל קהילות מערב הרצליה: הרצליה פיתוח, שכונת נוף ים והרצליה ב'. אנו שמחים מאוד לשיתוף הפעולה עם הקהילה היקרה, עימה אנו בקשר הדוק מזה כחמש שנים".

 העתיד שלה עם פדלון

כפי שפרסמנו לפני מספר חודשים, עפרה בל, חברת המועצה וסגנית ראש העירייה, חוברת לראש העירייה, משה פדלון ותהיה מספר 3 ברשימתו לבחירות הקרובות, לאחר פדלון ואיה פרישקולניק, סגנית ראש העירייה, שתמשיך כמספר 2 בסיעת "חזון וניסיון".     

עפרה בל אמרה השבוע: "הקמתי את סניף 'יש עתיד' בהרצליה והייתי יושבת הראש. אני  מאמינה ביאיר לפיד ובמה שהוא מייצג בזירה הארצית, ובזירה המקומית אין לי ספק שהמועמד הראוי והמתאים הוא ראש העירייה המכהן משה פדלון".

עפרה בל. מספר 3 ברשימת

עפרה בל. מספר 3 ברשימת "חזון וניסיון" (צילום: איתמר כהן)

 

 בדרך שלו

מישל מורג, המועמד לראשות העיר והעומד בראש רשימת "הדרך שלנו", חנך את מטה הבחירות שלו ברחוב סוקולוב 1 ממול מטהו של ראש העירייה, משה פדלון. אגב, מטה הבחירות של רשימת "דרך החינוך" בראשות אורן אוריאלי ממוקם בסוקולוב 6, כך שקיבלנו מספר מטות בחירות סמוכים זה לזה.

המטה של מישל מורג ברחוב סוקולוב (צילום: פרטי)

המטה של מישל מורג ברחוב סוקולוב (צילום: פרטי)

 

המספר הנוסף

ביום שישי שעבר החלו מתנדבי המטה של סיעת 100% הרצליה בראשות ירון עולמי בחלוקת לוח שנה עם מגנט, לכבוד ראש השנה. חבר המועצה ירון עולמי: "העיקר שמספר הנייד שלי יהיה על כל מקרר בהרצליה, המספר שלי שאני מתחייב שיהיה אותו מספר גם אחרי הבחירות, וכתמיד זמין ונגיש, כשם שדלתי תמיד פתוחה".

ירון עולמי ופעילים מחלקים לוחות שנה (צילום: פרטי)

ירון עולמי ופעילים מחלקים לוחות שנה (צילום: פרטי)

  

לפני נקודת האל-חזור

סיעת  "דרך חדשה" קוראת למשוך מיידית את התכנית הפינוי בינוי בשיכון דרום שהופקדה בשבוע שעבר. בסיעה ציינו השבוע כי הם תומכים ביוזמת התחדשות עירונית במתחם שיכון דרום, אולם דורשים מעיריית הרצליה ומאגף ההנדסה להכין תכנית נכונה וטובה יותר, שתיטיב ותשרת את תושבי שיכון דרום, את תושבי הסביבה ואת תושבי העיר כולה.

ראש סיעת 'דרך חדשה', דנה אורן ינאי, אמרה השבוע: "התוכנית הקיימת אינה טובה ועלולה להביא לאסון תחבורתי ואורבני. העירייה חייבת לבצע תכנון כולל של האזור ולהציע פתרונות מלאים והסתכלות לטווח ארוך. אם לא ימשכו את התוכנית, אזי אנו מצויים בנקודת אל-חזור".

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מחזקים את אילת
מחזקים את אילת
העירייה תערער לעליון
מאיה כץ הציעה לקיים פאנל בחירות בתיכונים
מאיה כץ הציעה לקיים פאנל בחירות בתיכונים
מדברים על "מהיר לעיר"
פרויקט סיגליות החדש בבאר שבע
שוברים את שוק מחיר למשתכן
ראש העיר, רפי סער, בכנס עתיד החקלאות והשטחים הפתוחים
רן דנקר
חודש הגאווה והסובלנות ברעננה
ראש העיר רפי סער, נחמה אזולאי ואיתי צחר
עובדת מצטיינת בתחרות הארצית