הרצליה

#לאמצביעיםשחיתות בהרצליה

עשרות תושבים השתתפו באירוע של התנועה לאיכות השלטון נגד השחיתות ברשויות המקומיות. המתמודדים לראשות עיריית הרצליה, לצד חלק מראשי הרשימות למועצת העיר, נשאו בפני התושבים נאום קצר בנושא המאבק בשחיתות וחתמו על האמנה של התנועה לאיכות השלטון למאבק בשחיתות ברשויות המקומיות

כתב לוקאל 26/08/2018
אליעד שרגא בכנס (צילום: התנועה לאיכות השלטון)

עשרות תושבים השתתפו ביום רביעי האחרון, באירוע #לאמצביעיםשחיתות בהרצליה. על בימת התנועה לאיכות השלטון עלו המתמודדים לראשות עיריית הרצליה, לצד חלק מראשי הרשימות למועצת העיר, נשאו בפני התושבים נאום קצר בנושא המאבק בשחיתות וחתמו על האמנה של התנועה לאיכות השלטון למאבק בשחיתות ברשויות המקומיות.

הנואמים: ראש העירייה משה פדלון, ד״ר שמואל סעדיה, סגנית ראש העירייה מאיה כץ , אורן אוריאלי, יוסי בן דרור, עופר לוי, מישל מורג, איל פביאן ויוסי פרי.

ראש העירייה המכהן פדלון התחייב בנאומו: "לא אקח תרומות. אני מעסיק בקמפיין שלי רק אנשים שלא מחכות להם משרות בעירייה לאחר מכן".

ד"ר שמואל סעדיה: "מבחינתי שלטון חוק הוא לא רק טוהר המידות שהוא חובה שמוטלת על כולנו, אלא שיהיה כאן שוויון בפני החוק"

סגנית ראש העירייה, מאיה כץ: "בסופו של דבר מבקר העירייה והיועץ המשפטי הם שני התפקידים החשובים ביותר ברשות המקומית כי הם שומרי הסף. ככל שאנחנו מבוקרים על ידם הם צריכים לקבל את מלוא הסמכויות". 
 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
גן לאומי חדש יוקם בעמק המעיינות
תקציב התמיכות הובא לאישור המועצה
תקציב התמיכות הובא לאישור המועצה
נפרדו באהבה
"אני רוצה לדעת מה קרה לאמא שלי"
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות
טיול אחרי צבא? היעדים במזרח שאסור לפספס
טיול אחרי צבא? היעדים במזרח שאסור לפספס
הווטרינר  דר גיל שביט
כיצד לטייל עם חיות המחמד בקיץ
מענק יוקרתי למחקר בנושא גילוי סרטן השד