הרצליה

הוארך מעצרו של בנו ריינהורן החשוד בעבירות מין

כעת מייחסים במשטרה למאמן הכדוריד בנו ריינהורן עבירות מין שביצע לא רק בקטינות, אלא גם בבגירות. חלק מקורבנותיו הכיר מחיי היום יום שלו ומעיסוקו כמאמן. מעצרו הוארך בשבוע

מיכאל פרוסמושקין 26/08/2018
בנו ריינהורן (צילום: אלן שיבר)

בית משפט השלום בראשון לציון האריך בשבוע נוסף את מעצרו של בנו ריינהורן, בן 35, מהרצליה, מאמן כדוריד של קבוצות ילדים ונוער, החשוד בעבירות מין בעשרות קורבנות באמצעות רשת האינטרנט. 

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בעשרה ימים נוספים, כשהפעם היא יחסה לו ביצוע העבירות לא רק כלפי קטינות, אלא גם כלפי בגירות. בפתח הדיון אמר נציג המשטרה כי החוקרים ממשיכים בניסיון לזהות קורבנות נוספים, לגבות עדויות נוספות ולבדוק חומרי מחשב שונים. מאז הדיון הקודם  התווספו עוד קורבנות. 

כזכור, מחקירה סמויה של יחידת 105 במשטרה עולה כי ריינהורן, אב לשני ילדים, נהג ליצור קשר עם קטינות ברשתות החברתיות תוך כדי התחזות לדמויות פיקטיביות. על פי החשד, לאחר שביסס את הקשר עם הקורבנות, תוך ניצול של תמימותן ורצונן לדגמן להתפרסם, נהג לשדל אותן לשלוח לו תכנים בעלי אופי מיני, עודד אותן לבצע בעצמן מעשים מיניים עד לכדי מעשי אינוס. 

ריינהורן, על פי המשטרה, פעל לאורך שנים, באופן עקבי ושיטתי, פיתח שיטות פעולה על מנת להונות את הקטינות במטרה לגרום להן לשתף עמו פעולה וכך ביצע את העבירות המיוחסות לו. כל זאת, תוך שהחשוד משדל את הקורבנות לשמור את הדברים בסוד ולא לשתף את ההורים. במשטרה מציינים כי במספר פעמים בהם ניסו הורים או בני משפחה ליצור קשר עם החשוד ולהתעמת אתו, הוא ניתק את הקשר וחסם כל אפשרות ליצור עמו קשר. יש לציין כי במהלך החקירה התקשרו החוקרים להורים באישון לילה והזהירו אותן בזמן אמת כי בתן מתכתבת ברגעים אלו עם החשוד.

במשטרה כבר אומרים היום, לאחר התייעצות עם הפרקליטות, כי ככל הנראה יבקשו הארכת מעצר נוספת, מעבר לשלושים הימים שמתיר החוק ושלאחריהם יש צורך באישור היועמ"ש. 

עוד אמר נציג המשטרה כי אומנם כלל העבירות בוצעו באינטרנט, אך החשוד עושה קשר בבחירת קורבנותיו בין העולם הפיזי לעולם הווירטואלי וחלק מקורבנותיו מוכרות לו היטב מחיי היום יום שלו. אפילו ממקצועו.

ריינהורן  מצידו, שעצור כבר כשלושה שבועות, ממשיך לשמור על זכות השתיקה.  בתום הדיון, השופטת שירלי דקל נוה קבעה כי קיים חשד סביר והאריכה את מעצרו עד 2 בספטמבר. 

עוד בהרצליה
חשד: גננת התעללה בפעוטות
מיכאל פרוסמושקין 21/05/2019
רוצח דרק רוט נעצר בפרשה הונאה
מיכאל פרוסמושקין 21/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 18/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 18/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נער ממגדל העמק נפצע קשה בטיול באזור אילת
נעצר חשוד בביצוע שוד אלים
נעצר חשוד בביצוע שוד אלים
שני כלי רכב ניזוקו כתוצאה מאש
בת 17 נפצעה אנוש בתאונה בעפולה
בת 17 נפצעה אנוש בתאונה
בעלי השפעה
בעלי השפעה
עיריית תא עתרה לבגצ בנושא גשר יהודית
עיריית ת"א עתרה לבג"צ בנושא גשר יהודית
העפילה לרבע
רכב התהפך בחולון
רכב התהפך בחולון