הרצליה

הרצליה החדשה

עם מאמן זר וארבעה שחקנים זרים חדשים, שהגיעו השבוע לארץ, פתחה בני "רב בריח" הרצליה את אימוניה בסגל מלא. השחקנים הזרים משוכנעים שלהרצליה תהיה עונה טובה

שרון יונתן 29/08/2018
הרצליה החדשה
בוגדן בליזניוק (מימין), ג'יימס רובינסון וגייב לוין (צילום: באדיבות הקבוצה)

סוף חודש אוגוסט מבשר מדי שנה על הגעתם של השחקנים הזרים. השבוע נחתו ארבעת הזרים החדשים של בני הרצליה (רק ג'ף אדריאן נשאר מהזרים בעונה שעברה) ועימם היהודי האמריקאי גייב (גבריאל) לוין, איתו הגיעו בסוף שבוע שעבר הרכז ג'יימס רובינסון (בן 24, 1.91 מ') ובוגדן בליזיונק (בן 23, 1.98 מ') הגארד-פורוורד האוקראיני.

רובינסון: "שמעתי הרבה דברים טובים על הרצליה ועל ישראל ואני מצפה מאוד לפתיחת העונה. אנחנו נשחק חזק וננסה לנצח כל משחק". 

בוגדן בליזניוק: ״אני מצפה לפתוח את העונה ומאוד מתרגש להתחיל את הקריירה המקצוענית שלי. אני מאמין שתהיה לנו עונה מוצלחת בעזרה עבודה קשה על המגרש״. 

גייב (גבריאל) לוין (בן 24, 2.02 מ') אמר בהתרגשות: "אני מאוד נרגש להיות כאן. נראה שיש לנו קבוצה טובה ותהיה עונה מצוינת בעזרת כימיה קבוצתית שניצור. אני אעבוד קשה בכל יום, ומצפה להשיג הרבה ניצחונות. מרגש להיות כאן כמי שגדל בבית יהודי בארצות הברית בו חוגגים את כל החגים והמועדים, סוג של היסטוריה למשפחה שלנו".

מייקל דיקסון ג'וניור (מימין) והילטון ארמסטרונג (צילום: באדיבות הקבוצה)

מייקל דיקסון ג'וניור (מימין) והילטון ארמסטרונג (צילום: באדיבות הקבוצה)

מספר ימים אחריהם הגיעו שני הזרים הנוספים, הגארד מייקל דיקסון ג'וניור (בן 27, 1.86מ') והסנטר הילטון ארמסטרונג (בן 33, 2.08 מ').

הילטון ארמסטרונג: "אני מאוד מתרגש לשחק בהרצליה. שיחקתי בהרבה קבוצות ברחבי העולם, ובזמן הקצר שאני פה אפשר להרגיש את המשפחתיות שיש פה. אני מאמין שניצור ביחד משהו מיוחד כדי להוביל את המועדון להצלחות".

מייקל דיקסון ג'וניור: "כיף להגיע לכאן. שיחקתי בישראל ביורובאסקט 2017, נהניתי מאוד, וגם שמעתי מננו גינזבורג דברים טובים על המועדון. אני בטוח שביחד עם השחקנים שיש כאן אנחנו נעשה עונה מוצלחת ונגיע להישגים".

לאחר שגם המאמן הסלובני גאשפר פוטוצ'ניק, ג'ף אדריאן וסם סינגר הגיעו לארץ, החלה הקבוצה להתאמן בהרכבה המלא, בתקווה לעשות עונה טובה בהרבה מאשתקד.

 

 


 


עוד בהרצליה
שרון יונתן 19/09/2019
שרון יונתן 12/09/2019
שרון יונתן 11/09/2019
בילי בסרגליק 28/08/2019
שרון יונתן 28/08/2019
בילי בסרגליק 22/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
טופס 4 בקליק
טופס 4 בקליק
אגם רודברג בשמלה של אייזן שטיין
מסיבת הרווקות של אגם רודברג
הרוג וחמישה פצועי ירי ליד צומת מגידו
איום באקדח על שוטר התברר כקונדס
רק באישור הועדה המלווה
אליפות ראשלצ הפתוחה בסקייטבורד
אליפות ראשל"צ הפתוחה בסקייטבורד
חדש ב"רמב"ם": מרפאת נשאיות לגן סרטן השד
בבת ים נותנים מכל הלב