הרצליה

הוארך מעצרו של בנו ריינהורן, כתב אישום בהמשך השבוע

החשוד נחקר בחשד לביצוע שורה ארוכה של עבירות מין בקטינות ברשת לרבות, אינוס, מעשה סדום, מעשים מגונים, הטרדה מינית, עבירות מחשב וכן עבירות נוספות. במהלך החקירה בוצעו פעולות חקירה רבות בארץ ובחו"ל

כתב לוקאל 02/09/2018
הצהרת תובע נגד בנו ריינהורן: כ-170 קורבנות
בנו ריינוהן. כ-170 קורבנות (צילום: אלן שיבר)

מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה צפויה להגיש הצהרת תובע נגד בני ריינהורן, החשוד בביצוע עבירות מין בקטינות. על פי הודעת המשטרה, מדובר בתיק רחב היקף עם מספר רב של נפגעות, במסגרתו ניגש הצוות החוקר לכ-170 מעורבות, מרביתן קטינות. מעצרו של ריינהורן הוארך בחמישה ימים.

דוברות המשטרה (אח"מ): משטרת ישראל סיימה חקירה נרחבת בעניינו של בנו ריינהורן, תושב הרצליה (35), בחשד לביצוע שורה ארוכה של עבירות מין בקטינות וכן עבירות נוספות שנוהלה על ידי יחידת מוקד 105 בלהב 433. היום תוגש נגד החשוד הצהרת תובע של מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה.

החקירה הגלויה נוהלה בסיומה של חקירה סמויה שארכה מספר חודשים בסיוע יחידת הסייבר בלהב 433 ובמהלכה נאספו ראיות נגד החשוד שפעל, לכאורה, משך שנים רבות, ברשת האינטרנט באמצעות רשתות חברתיות תוך התחזות לאחר.

החקירה התנהלה במשטרת ישראל ולוותה לכל אורכה על ידי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה.

עוד עולה מהודעת המשטרה כי, החשוד נחקר בחשד לביצוע שורה ארוכה של עבירות מין בקטינות ברשת לרבות, אינוס, מעשה סדום, מעשים מגונים, הטרדה מינית, עבירות מחשב וכן עבירות נוספות. מן החקירה עלה דפוס פעולה מתוחכם ושיטתי בו פועל החשוד משך מספר שנים.

מדובר בתיק רחב היקף עם מספר רב של נפגעות, במסגרתו ניגש הצוות החוקר לכ-170 מעורבות, מרביתן קטינות.

במהלך החקירה בוצעו פעולות חקירה רבות בארץ ובחו"ל, תוך שיתוף פעולה משטרתי בינלאומי.

חומר החקירה מייחס עבירות מין חמורות כלפי עשרות קטינות בנוסף, עשרות ניסיונות לביצוע עבירות מין כלפי קטינות באמצעות רשת האינטרנט.

החשוד יובא הבוקר לבית משפט השלום בראשון לציון להארכת מעצר במהלכה כאמור תוגש נגדו הצהרת תובע של מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה.

ממשטרת ישראל נמסר: משטרת ישראל תמשיך להיאבק בנחישות בתופעה החמורה של פגיעה מינית בקטינים דרך האינטרנט ותשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת להביא לדין את העבריינים הפוגעים בגופם ובפרטיותם של קטינים ובכלל וקוראת לציבור לפנות למוקד 105 לדיווח על עבירות כלפי קטינים ברשת האינטרנט.

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
איך תדעו שהגעתם לרואה החשבון הנכון
תמ"א 38/1 ברחוב אחוזה ברעננה
מבקיע בימי חול
מגדל העמק בתוכנית "המראה"
נערכים להקמת 'יחידת האגם'
ה-NYPD באופקים
סהר חדד ואוהד כהן. חוסר ודאות
מדוע מתעכבת הבנייה ב"נאות שדה"?
"כולנו חלק מקהילה אחת"