הרצליה

"השהות בגינה עבור ילדינו לא נעימה ומסוכנת"

תושבים בשכונת גן רש"ל בהרצליה מתלוננים על האכלת החתולים בתוך גינת המשחקים בה מבלים ילדים קטנים, טוענים כי היא מהווה מפגע תברואתי וסכנה, ומבקשים להציב שלט שהאכלת החתולים בתוך תחומי הגינה אסורה, ולהסדיר פינת האכלה מסודרת

שרון יונתן 03/09/2018
גינת השעשועים בגן רש"ל. ההורים זועמים (צילום: פרטי)

"לא ברור לנו מדוע מתקיימת האכלת חתולים בתוך גינת שעשועים שבה מסתובבים ילדים קטנים", כך אמר השבוע סטאס גולובין, תושב שכונת גן רש"ל בהרצליה, שמתריע על התופעה המתרחשת בגינה הנמצאת בין הרחובות העלומים והנעורים בשכונה.      

לטענתו, הקירבה בין חתולים שמקבלים אוכל לילדים קטנים יכולה להסתיים בצורה לא טובה: "היה מקרה של ילד קטן שפשוט לקח מהאוכל של החתולים והכניס לפה. הבן הקטן שלי נשרט על ידי חתול. בנוסף, החתולים שכולם מסתובבים בתוך הגינה בגלל ההאכלה עושים את צואתם שם, בחול ובין המתקנים, וזה גם מפגע תברואתי ומסוכן".                                               

גולובין גורס כי כל פניותיו לעירייה לא עזרו: "אנחנו לא נגד האכלת חתולים שמתבצעת על ידי תושבים שאכפת להם, אלא פשוט מבקשים להציב שלט שהאכלת החתולים בתוך תחומי הגינה אסורה, ולהסדיר פינת האכלה מסודרת, כמו שיש במקומות אחרים בעיר, מחוץ לתחומי הגינה. הווטרינר העירוני אמר לי שאינו יכול לעשות שום דבר בנדון אלא רק לחסן ולסרס חתולים. בעירייה אמרו לי שכדי לסדר פינת האכלה מחוץ לגינה צריך להגיע לקונפליקט בין הצדדים. מדוע אנחנו, ההורים ומאכילי החתולים, צריכים לריב בינינו כדי שדברים יתבצעו כמו שצריך? אנחנו מבקשים מהעירייה שתכיר שיש כאן בעיה ותעשה פעולות כדי למנוע אותה כי במצב הדברים כיום השהות בגינה עבור ילדינו היא לא נעימה ומסוכנת".

מהעירייה נמסר בתגובה: התלונה הועברה לטיפול הגרמים המקצועיים

 

sharony@local.co.il


עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
עת לעזור
מהפכת המיחזור בנגב עולה שלב
דירוג הרשויות בליקוי הבטיחות באתרי בנייה
פורסם דירוג הרשויות בליקויי הבטיחות באתרי בנייה
הטניס עלה לירושלים
תאונת דרכים בין שלושה כלי רכב בכביש 444
תאונת דרכים בין שלושה כלי רכב בכביש 444
חיים ברוידא
הנחיות לתושבי רעננה בל"ג בעומר
גרובר. גישה קלה ונוחה
החלו העבודות להוספת נתיב בצומת העבודה-הראשונים
מרקוביץ בצילומים לתערוכה בגלריה האוניברסיטאית, מוזיאון תא. 2012 צילום: פרטי
אורן מרקוביץ משיק תערוכה חדשה