הרצליה

בהרצליה דואגים לנזקקים

עיריית הרצליה חילקה כ-900 סלי מזון לנזקקים. בית חבד דואג לסלי מזון בראש השנה ובסוכות וגם בש"ס דאגו למאות סלי מזון

שרון יונתן בילי בסרגליק 06/09/2018
אורזים חבילות לחג בחב"ד (צילום: חב"ד)

לרגל ראש השנה דואגים בעיריית הרצליה ובקהילה שלא יהיה מי מתושבי העיר שיישאר רעב בערב החג.

עיריית הרצליה חילקה כ-900 סלי מזון לנזקקים

לקראת ראש השנה  חילקה ועדת הרווחה של עיריית הרצליה כ-900 סלי מזון למשפחות נזקקות בהרצליה. סלי המזון כוללים, בין השאר, מצרכי יסוד סוכר, שמן, דבש, מיץ ענבים, קופסאות שימורים, קפה, תה ועוד. בנוסף, מחלקת ועדת הרווחה של העירייה שי צנוע לחג לדיירים המבוגרים (קשישים) בבתי הדיור המוגן הציבוריים.

 הסלים הובאו לבתיהם של המשפחות בדיסקרטיות, באמצעות חברי ועדת הרווחה ומתנדבים, ועדי שכונות, סטודנטים וחברי תנועות הנוער בעיר. המצרכים נאספו ע"י תלמידי חטיבות הביניים בעיר.

בית חב"ד יחלק שני סלי מזון לנזקקים: בראש השנה ובסוכות

 בבית חב"ד בהרצליה התגאו השבוע כי חלוקת מצרכים של חב"ד הרצליה היא הגדולה באיזור. "בית חב"ד הרצליה בראשות הרב ישראל הלפרין מחלק סלי מזון זו השנה ה-25", מציינים בבית חב"ד ומוסיפים כי בהכנת סלי המזון אפשר למצוא מאות מתנדבים, כולל ילדי קבוצות הספורט על ענפיהם השונים. ניתן לציין את ילדי ענף השחייה קבוצת הפועל הרצליה, בני הרצליה ומכבי הרצליה, דרך חברי מועצת העיר אנשי כוחות הביטחון והרבה מאוד תושבים.

"בית חב"ד מחלק מעל 30 פריטים שונים ומגוונים כמו דגים, קופסאות שימורים עוגת דבש בקבוק יין וכדומה. לא רק לאלו הרשומים ברשויות הרווחה, אלא אנשים אשר עליהם דווח מהשטח ועל ידי שכנים, וגם כל מי שמחליט שמגיע לו, כפתגם היהודי: 'כל הפושט יד נותנים לו'. השנה הגדלנו לעשות ותתקיים בסוכות חלוקה נוספת", מדווח הרב ישראל הלפרין, רב חב"ד של הרצליה והסביבה.

 מעבר לחלוקת סלי מזון בית חב"ד בהרצליה מתכנן פעילויות נוספות למען הקהילה בחגי תשרי, כגון מצוות תשליך, הקמת בתי כנסת פתוחים לכל אלו שלא מוצאים את עצמם בבתי הכנסת הקיימים, סעודת חג מפוארת בסוכת הענק במתחם חב"ד. (ניתן להירשם במוקד חב"ד 0587709770 ).

 "בשמחת תורה אנו מזמינים את כל העיר לשמוח איתנו, ולהצטרף להקפות, וגם לסעודות לילה שתיערך בשעה 20:30 וגם ביום בשעה 12:00 בצהריים".

 ש"ס למען הקהילה

חברי המועצה משה ועקנין ואבי ברדה מתנועת ש״ס הרצליה הצליחו גם השנה לחלק מאות חבילות מזון למשפחות נזקקות לקראת ראש השנה ולשמח אותם בחבילה עשירה עם עשרות מוצרי מזון לחג. "תודה ענקית למתנדבים ולתלמידי תיכון אחי"ה שהתעלו ועזרו לנו באריזת חבילות המזון. תודה מיוחדת על הסיוע לעיריית הרצליה שתמיד נרתמים למען הנזקקים! חג שמח - שנה טובה לכלל תושבי הרצליה שנה טובה מבורכת מתוקה ומוצלחת, אמן".

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
המנצח
המנצח
עבודות שירות לתוקף פקח עירוני
נפטר הגבר שנפצע בתאונה בחדרה
עיריית ראשל"צ עם מאבק הנשים
היכן ניתן למחזר בעיר?
אישום: הסתכסך עם עמיתו לעבודה והגיש נגדו תלונה כוזבת
מועצות התלמידים של בתי הספר היסודיים
ברוידא נפגש עם מועצות התלמידים של בתי הספר היסודיים
תאונה קשה בכביש 443
שני הרוגים ו-41 פצועים בתאונה קשה בכביש 443