הרצליה

תדליקו את האור

למעלה מחודש לאחר תחילת האימונים כמעט מחצית מהפנסים במגרשי האימונים בכדורגל לא דולקים, דבר שפוגע באיכות האימונים ומסכן את השחקנים הצעירים

שרון יונתן 06/09/2018
עמוד תאורה במגרש האימונים. כל פנסיו כבויים (צילום: שרון יונתן)

לפני שנתיים הקימה העירייה שני מגרשי כדורגל דשא סינתטי לטובת מחלקות הנוער של מכבי והפועל הרצליה. אין ספק שהקמת המגרשים בעלות של כ- 3.5 מיליון שקלים שדרגה את הענף בהרצליה והעניקה לשחקנים הצעירים תנאים טובים יותר מבעבר. דווקא בשל עובדה זו חבל שעניינים שנחשבים "כסף קטן" בתחזוקת המגרשים פוגמים באפשרות למתן תנאים אופטימליים לשחקנים.

שתי מחלקות הנוער, המכילות מעל 800 שחקנים, חזרו להתאמן ב-1 לאוגוסט (כן, לפני יותר מחודש) וכבר באימון הראשון נדהמו המאמנים והשחקנים לגלות כי פנסים רבים אינם דולקים. המחדל הוא גדול מאחר ומדובר בחזרה לפעילות לאחר חודשיים של פגרה (יוני ויולי). מדוע התאורה לא נבדקה וטופלה בפגרה? לנו אין תשובה לכך.                                                     

כדי להבין עד כמה התאורה חלקית, קבלו את הנתון המביש הבא: בשני המגרשים, הסמוכים לקאנטרי, יש 48 פנסים שנמצאים במרומי 9 עמודים. 19 מהם כבויים, נכון ליום שני השבוע. קראתם נכון, 40% מכלל הפנסים בשני המגרשים האלו לא מאירים וכך יוצא שבשעות החשכה (האימונים נמשכים עד השעה 20:30) חלקים נרחבים במגרשים מוארים בצורה חלקית מאוד, דבר שפוגע באיכות האימונים ומסכן את השחקנים הצעירים.

מהעירייה נמסר בתגובה: התלונה הועברה לבירור וטיפול גורמי המקצוע באצטדיון העירוני

 


 


 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
תערוכות חדשות במוזיאון אשדוד
מוזיאון אשדוד לאמנות פותח 4 תערוכות חדשות
חשד: הונה נשים באלפי שקלים
הסתיימה חקירת דקירת האחות בשמואל הרופא
הסתיימה חקירת דקירת האחות ב"שמואל הרופא"
העלמת מס בסכום אסטרונומי בענף עסקאות הנדלן
העלמת מס בסכום אסטרונומי בענף עסקאות הנדל"ן
השבריריות של האמת
פרי יגור , פגישת עבודה ראשונה
מחזירים את הירוק לעיניים
ישראל עוצרת
חשד: אישה נפטרה כתוצאה משימוש בסמים