הרצליה

"בני הרצליה" ביטלה את ההנחה האוטומטית לחד הוריות

מעתה ההנחה תינתן רק דרך ועדת ההנחות. אם חד הורית לתלמידה המשחקת בקבוצה השייכת לבני הרצליה מתנגדת לשינוי במדיניות העמותה: "ההתייצבות בפני ועדת הנחות כוללת חשיפה של פרטים אישיים"

שרון יונתן 20/09/2018

עמותת "בני הרצליה" ביטלה את מתן ההנחה האוטומטית לאמהות חד הוריות וההנחה תינתן רק דרך ועדת ההנחות. אם חד הורית לתלמידה בכיתת ספורט באחת מחטיבות הביניים בעיר, המשחקת גם בקבוצה השייכת לבני הרצליה, הביעה השבוע תמיהה והתנגדות לשינוי במדיניות העמותה:                                                                             

"במשך כל השנים קיבלתי הנחה אוטומטית עקב היותי אמא חד הורית. לדוגמה, בשנה שעברה שילמתי 2,200 שקלים במקום 2,700 וזאת בשל ההנחה האוטומטית, אבל לאחרונה הוסבר לי בבני הרצליה שמבטלים את ההנחה האוטומטית ואני צריכה לעבור דרך ועדת ההנחות".                                                             

האם מציינת מדוע היא מתנגדת לשינוי: "אני לא נזקקת ואני לא מבקשת הנחה יותר ממה שמגיע לי, אלא בדיוק כמו שאני מקבלת הנחה בתשלום הארנונה דרך הצגת תעודת זהות וזהו. ההתנגדות שלי להליך נובעת מכך שהתייצבות בפני ועדת הנחות כוללת חשיפה של פרטים אישיים כמו אישור שכירות או משכנתא, רכב, תלושי שכר חצי שנה אחורה, תדפיסי בנק שלושה חודשים אחורה ועוד. זה ממש ברמה של חדירה לפרטיות ואלו דרישות מוגזמות למי שאינה מבקשת את ההנחה המיוחדת מעבר להיותה חד הורית. אני לא מבקשת הנחה מיוחדת ולכן לא מבינה מדוע צריכה לעבור את התהליך הזה של חדירה פרטיות. זה דבר שהיה נהוג כל השנים ולא מובן לי מדוע השנה זה השתנה. זה מאוד מפריע לי כי אני לא רוצה לקבל משהו שלא מגיע אבל מצד שני אני לא רוצה לעבור תהליך של חדירה לפרטיות כאילו אני נזקקת כי אני ממש לא כזאת".                                                                                 

האם מציינת נקודה נוספת: "מאחר ואני עובדת במשרה מלאה עם משכורה יפה אני חוששת שכעת לא אקבל בכלל את ההנחה. לאחר השינוי שנעשה, אי אפשר לדעת אם ההנחה תתקבל אלא רק לאחר התייצבות מול ועדת ההנחות".

מהעירייה נמסר: "עמותת בני הרצליה מסבסדת ונותנת הנחות ככל שנידרש – באמצעות ועדת הנחות הבוחנת ודנה בכל מיקרה באופן פרטני לגופו. בשל כך, הוחלט לבטל את מתן ההנחות הגורפות".

 

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
בלעדי: יאיר אברהם מסיר את מועמדותו לראשות העיר
יאיר אברהם מסיר את מועמדותו לראשות העיר
נעצר חשוד באונס קטינה
הוקדמה פתיחת עונת הרחצה
הוקדמה פתיחת עונת הרחצה
מודיעין- מודל לרישוי עסקים
נטע אלחימסטר חוגגת במילאנו
נטע אלחימסטר חוגגת עם הוגו בוס
פרס הפוסטר המקורי הוענק לנבחרת הרובוטיקה של בית הספר דביר מחולון
רובוטריקים
אין בכוונתי לקדם את ההסכם המדובר
"אין בכוונתי לקדם את ההסכם המדובר"
'נשים זה לא הפקרות'