הרצליה

נעצרה בחצי

קבוצת הכדוריד בני הרצליה נוצחה בחצי גמר גביע ווינר השופטים על ידי השכנה מרמת השרון. ביום שישי הבא תפתח את הליגה כשתתארח אצל עירוני רחובות

שרון יונתן 20/09/2018
רמת השרון ובני הרצליה בחצי הגמר (צילום: באדיבות א.ס. רמת השרון)

קבוצת בני הרצליה בכדוריד לא הצליחה ביום שישי שעבר להעפיל למשחק הגמר בגביע ווינר שופטים ע"ש משה מויזס רש ז"ל לאחר שנוצחה בחצי הגמר על ידי א.ס. רמת השרון בתוצאה 35 :37 במשחק שהתקיים באולם אורנים ברמת השרון. דרבי השרון בחצי הגמר היה מרתק וצמוד לכל אורכו, כאשר השחקנים המקומיים מרמת השרון מכתיבים את הקצב ושומרים על יתרון מינימלי של שער עד שלושה שערים. במחצית הובילה רמה"ש 19 :18 והמגמה השקולה נמשכה, כאשר רבע שעה לסיום הרצליה כפתה שוויון (28 :28). בדקות המכריעות היה זה חן פומרנץ, שחקן הרכש החדש של רמת השרון, שהפעיל את חבריו (בסך הכל 9 אסיסטים) עם תוספת מספר עצירות של השוער אדם סאביץ' ובסיום כאמור ניצחון דחוק לרמת השרון, 37 :35. בהרצליה הצטיינו ולדיצה סטויאנוביץ, יוסי אפו והשוער גיל יעקב.                   

הליגה תיפתח ביום שישי הבא (28 בחודש) כאשר הרצליה תתארח במחזור הראשון אצל עירוני רחובות. שאר משחקיה בסיבוב הראשון: מחזור שני - אשדוד (בית), מחזור שלישי - חולון (חוץ), מחזור רביעי - רמת השרון (בית), מחזור חמישי - הפועל רמת גן (חוץ), מחזור שישי - הפועל ראשון לציון (בית), מחזור שביעי - קרית אונו (החליפה את מכבי ת"א, חוץ), מחזור שמיני- קרית מוצקין (חוץ), מחזור תשיעי - נס ציונה (בית), מחזור עשירי - מכבי ראשון לציון (חוץ), מחזור אחרון - מ.כ. באר שבע (בית).

 


 

עוד בהרצליה
קבוצת דרום השרון. אלופת הטורניר
שרון יונתן 11/07/2019
נבחרת הכדורשת של הרצליה. העפילה לחצי הגמר
שרון יונתן 11/07/2019
אירועי ספורט חצות ועוד
כתב לוקאל 08/07/2019
קבוצת ילדים ז בכדוריד. אליפות המחוז ללא הפסד
שרון יונתן 27/06/2019
צחר רותם. להחזיר את הדרך והחזון למועדון
שרון יונתן 20/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הדמיה של שער ההזנקה
מרוץ לילה - לראשונה בפ"ת
דקירה במועדון ברעננה
חשד: שני אחים מהרצליה דקרו צעיר ברעננה
מנכ"ל חדש לעיריית רעננה
פנים חדשות לקיר
פנים חדשות לקיר
נפתחת ההרשמה לגני הילדים ולכיתות א'
יוסי לב
עושים כבוד למוזיקה העברית
הפנינג עירייה פתוחה ברעננה
הפנינג "עירייה פתוחה" ברעננה
פרסום ראשון: סופש של אלימות בקרב צעירים
פרסום ראשון: סוף שבוע של אלימות בקרב צעירים