הרצליה

הפוליטיקה של הרצליה

מאיה כץ פרסמה את "תוכנית כץ להרצליה 2018-2028". עו"ד יוסי בן ארויה מצא בית פוליטי חדש, כאשר מוקם במקום השלישי ברשימת ש"ס. מתנדבי המטה של סיעת '100% הרצליה' בראשות ירון עולמי החלו בחלוקת עצי ריח עם הכיתוב *I❤HRZ*

שרון יונתן 26/09/2018
הפוליטיקה של הרצליה
ירון עולמי. עושה הכנות לסוכות (צילום: פרטי)

לא מפרידים

בעירייה ביקשו השבוע להבהיר כי ההודעות שקיבלו תושבי העיר בשבוע האחרון, כביכול על חוגים שמתקיימים בהפרדה בין בנים לבנות, לא יצאו משום מקור עירוני והן מהוות שקר והטעייה. בהודעות שנשלחה לתושבי העיר צוין כי החוגים יתקיימו בהפרדה מלאה בין בנים לבנות עם מדריכים שומרי תורה ומצוות והם מתחילים אחרי החגים. צוין כי לפרטים ניתן לפנות למחלקת תרבות יהודית בעירייה.

מהעירייה נמסר השבוע: עיריית הרצליה רואה בחומרה הפצת חומר זה, ולכן פנה נציג העירייה, מטעם המחלקה לתרבות יהודית, והגיש תלונה רשמית במשטרת ישראל. יהודה בן עזרא, מנכ"ל העירייה, אמר: "עיריית הרצליה מעניקה חינוך איכותי ושווה לכל, ללא הפרדה בין מגדרים. לצערי, בימים אלו גורמים שונים פועלים על מנת להטעות הציבור וללבות אש חינם ואנו נפעל בכל הכלים העומדים לרשותנו על מנת למנוע התופעה". בן עזרא ציין עוד כי רק בבית ספר וולפסון, בו פועל זרם חינוך חרדי,  אשר במסגרת נהלי משרד החינוך מפעיל תוכנית לימודים עצמאית, נהוגה הפרדה בין מגדרים.

 התוכנית של מאיה 

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה והמועמדת לראשות העירייה, פרסמה השבוע את "תוכנית כץ להרצליה 2018-2028". במטה של כץ ציינו השבוע כי מדובר ו שעליה עמלו בחודשים האחרונים כץ ושורה ארוכה של מומחים מכל תחומי החיים והעשייה, ביחד עם מאות תושבים, וועדי הורים ושכונות, פעילים קהילתיים וחברתיים בהרצליה וביחד בחנו נכונות של פרויקטים וסדרי עדיפויות.

כץ אמרה השבוע: "לאחר עשר שנות ניסיון עשיר במגזר הציבורי: כיועצת שר החינוך, כחברת מועצה בתקופתם של שלושה ראשי עיר, ובחמש השנים האחרונות כממלאת מקום ראש העיר אני מכירה מקרוב מאוד את המערכת המקומית והארצית, את התקציבים, את עבודת הרשות המקומית, את ניהול הוועדות, התאגידים והחברות העירוניות, את העובדים".

מאיה כץ. פרסמה את תוכניתה (צילום: אלעד גוטמן)

מאיה כץ. פרסמה את תוכניתה (צילום: אלעד גוטמן)

 

מצא בית

מספר שבועות לאחר שהודיע כי הוא מסיר את מועמדותו כמספר 3 ברשימת הליכוד, מצא עו"ד יוסי בן ארויה בית פוליטי חדש, כאשר מוקם במקום השלישי ברשימת ש"ס אחרי משה ועקנין ואבי ברדה.                                                                             

בן ארויה אמר השבוע: "הנני מודיע על הצטרפותי לרשימת ש"ס למועצת העיר אשר הנני מאמין בדרכיה ובערכיה לטובת כלל הציבור בעיר לחינוך לרווחה לעידוד ערכים וקירוב כלל הזרמים ושמירת הרצליה מאוחדת. הנני קורא לכל בוחרי בליכוד ולמכריי לבחור בבחירות הקרובות ברשימת ש"ס שבה אפעל למענם ולכלל הציבור בעיר ב״ה".

 אוהבים את העיר

תפסנו את חבר המועצה ירון עולמי בסיבוב שלו ביום שישי במרכז העיר, עושה הכנות לחג הסוכות בשוק ארבעת המינים שהתמקם השנה ברחבת בית הכנסת הגדול. מתנדבי המטה של סיעת '100% הרצליה' החלו בחלוקת עצי ריח עם הכיתוב *IHRZ* , ולדברי עולמי "ההיענות והשמחה של הנהגים פשוט מופלאה, ומחממת את הלב".

  עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
בן ארי סקעת עם ברוידא
שלושה פצועים בקטטה בקרית ים
יוסף מיכאלי
יוסף בעל החלומות
"בכל דבר אני מוצא את הטוב"
חשיבות התאורה בעיצוב הבית
יובל שרף לצילומי קניוני עופר בקניון הגדול פתח תקווה
מה הצחיק את יובל שרף?
אמנות רחוב בכפר סבא
אמנות רחוב בכפר סבא
מרכז חדשנות ויזמות ייחודי
המכללה האקדמית כנרת משיקה מרכז ייחודי לחדשנות ויזמות