הרצליה

הפוליטיקה של הרצליה

יוסי פרי לא הגיש את מועמדותו לראשות העירייה, ירון עולמי יצא עם סרטון הומוריסטי עם הסטנדאפיסט יוסי טרבלוס, ועשרות מוותיקי אגד בהרצליה הגיעו למפגש עם אורן אוריאלי שעומד בראש רשימת "דרך החינוך"

שרון יונתן 04/10/2018
הפוליטיקה של הרצליה
עולמי ויוסי טרבלוס. סרטון משעשע (צילום: מתוך הסרטון)

יוסי לא רץ

יוסי פרי, בעל מפעל למיחזור פסולת, שהציג את עצמו בתקופה האחרונה כמי שיתמודד בבחירות לראשות העירייה, לא הגיש בסופו של דבר את מועמדותו, עם סגירת הגשת הרשימות ביום חמישי שעבר.

טל עם פדלון

טל בורשטיין, שחקנה לשעבר של מכבי ת"א ונבחרת ישראל בכדורסל, מצטרף לרשימת סיעת "חזון וניסיון" בראשותו של ראש העירייה משה פדלון. בורשטיין, בן 38, נשוי ואב לשתי בנות ובן מתגורר בהרצליה הירוקה, גדל במחלקת הנוער של בני הרצליה ושיחק בקבוצה הבוגרת לפני שעבר למכבי ת"א בה עשה קריירה מפוארת. ממטהו של פדלון נמסר כי בורשטיין יהיה אמון על קידום מנהיגות נוער וכדורסל. 

גם יהודה עמר, המאסטר שף של ישראל ותושב הרצליה הירוקה, הצטרף ל"חזון וניסיון" - סיעתו של משה פדלון, ראש עיריית הרצליה. עמר הזמין את צוות המטה לארוחת צהריים מפנקת בביתו. ומי יגיד לא למאסטר שף?!? בתפריט נרשמו סלטים,  בשר וקינוחים מפנקים.

 

פדלון וטל בורשטיין. חיזוק לרשימה (צילום: פרטי)

פדלון וטל בורשטיין. חיזוק לרשימה (צילום: פרטי)

 

מה עם הטסטים?

מאיה כץ, מ”מ וסגנית ראש העירייה מחזיקת תיק התחבורה פנתה בשבוע שעבר לקרן טרנר, מנכ”לית משרד התחבורה על מנת לפתור את משבר הטסטים.

כזכור, בחודש יולי האחרון החלה יישומה של רפורמת הפרטת מבחני הנהיגה המעשיים של משרד התחבורה במטרה לצמצם את זמן ההמתנה לבחינה, אך בפועל, נמצאו קשיים רבים בגיוס הבוחנים ובעיות בהתחברות למערכת המחשוב החדשה ולכן זמן ההמתנה לקביעת מבחן עבור התלמידים עומד על מספר חודשים ולא מספר ימים כפי שתוכנן.

"אודה להתערבותך בדחיפות על מנת לסייע ככל הניתן ליישם את הרפורמה בהרצליה בהצלחה ובאופן מיטבי אליו כיוונתם במטרה להנגיש את השירות לתושבים, לצמצם את הבירוקרטיה ולאפשר לתלמידים לגשת לטסט באופן יעיל, זמין ובטוח״, כתבה כתבה כץ לטרנר.

 הומור בבחירות

ההברקה של השבוע שייכת ללא ספק לחבר המועצה ירון עולמי, שהוציא סרטון הומוריסטי עם הסטנדאפיסט יוסי טרבלוס, שבודק את הזמינות של עולמי. הסרטון זכה בתוך שבוע כבר לעשרות אלפי צפיות בכל הפלטפורמות.

לאלה שפספסו הסרטון עדיין מככב בדף הפייסבוק של ירון עולמי

 חברים יש באגד

כ–50 מוותיקי אגד בהרצליה הגיעו למפגש עם אורן אוריאלי שעומד בראש רשימת  "דרך החינוך" ששמה לה למטרה לקבל את תיק החינוך בעיר.  דני גדלין,  מנהל מוזיאון בית יד ראשונים בהרצליה שנכח באירוע: "יש לנו נכדים במערכות החינוך השונות  ואנו מחוברים להרצליה ותושביה ומבינים את הצורך האמיתי לשינוי פני החינוך בעיר.  שמחנו לגלות שיש רשימה אחת למועצה ששמה את החינוך בראש סדר העדיפויות שלה".

אוריאלי במפגש ותיקי אגד

אוריאלי במפגש ותיקי אגד


ושמחת בחגך

 יו"ר הרצליה למען תושבי, עו"ד שמואל סעדיה, קיים את מצוות ההקפות של שמחת התורה והוביל את ספר התורה לביתה של נאדיה כהן אלמנת איש המוסד אלי כהן.

 

נאדיה כהן עם עו

נאדיה כהן עם עו"ד שמואל סעדיה (צילום: פרטי)

נאדיה כהן עם עו"ד שמואל סעדיה


 

 

 


עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הצגות ומופעים בשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
שני פצועים באירוע אלימות בקרית מלאכי
הרצליה החדשה
הרצליה החדשה
לקראת צום יום הכיפורים
המכשיר של "יד שרה" למניעת שכחת ילדים ברכב אזל עד להודעה חדשה
בדיקה משולבת - ממוגרפיה ואולטרה סאונד
בדיקה משולבת - ממוגרפיה ואולטרה סאונד
חזרו ללימודים
מורידים את האופניים החשמליים מהמדרכה