הרצליה

הוגבלו שעות הפעילות במגרש הספורט ברחוב הצברים

תושבים משכונת גן רש"ל עתרו נגד העירייה בטענה כי הפעילות במגרש הספורט ברחוב הצברים פוגעת באיכות חייהם. בית המשפט פסק כי הפעילות תתקיים משעה 8:00 בבוקר ועד השעה 20:00. כמו כן, הפעילות לא תתקיים בין השעות 14:00 לשעה 16:00

שרון יונתן 04/10/2018
מגרש הספורט והבתים הסמוכים לו (צילום: פרטי)

מגרש הספורט ברחוב הצברים בשכונת גן רש"ל יופעל משעה 8:00 בבוקר ועד השעה 20:00, כך הוסכם השבוע בבית המשפט המחוזי בעקבות עתירה של 21 תושבי גן רש"ל נגד העירייה והעומד בראשה.

התושבים מתנגדים כבר שנים להפעלת התאורה ונשענים על הבטחות שניתנו לטענתם בעבר על ידי ראשי העירייה, יעל גרמן בשנת 2010 ומשה פדלון בשנת 2016. לטענתם, פעילות המגרש בשעות הערב המאוחרות תגרום לפגיעה באיכות חייהם וזאת בעקבות סמיכות המגרש לבתיהם. לאחרונה הבחינו התושבים בעבודות תשתית שנועדו לדבריהם להפעלת תאורה כבר בתקופה הקרובה ולכן החליטו על הגשת העתירה על ידי עו"ד ראובן פארן. לאחרונה פסק בית המשפט כי התאורה לא תודלק עד לדיון בעתירה, שהתקיים ביום שלישי השבוע.

כאמור, בהסכמת הצדדים נקבע כי שעות הפעילות במגרש יהיו בין השעות 8:00 עד לשעה 20:00, למעט בחופשות בית ספר שאז ניתן יהיה לעשות שימוש במגרש עד השעה 20:30. בימי שישי הפעילות תהיה עד השעה 14:00 ולאחר מכן המגרש יהיה סגור בשישי ושבת. כמו כן, הפעילות לא תתקיים בין השעות 14:00 לשעה 16:00. עוד הוסכם כי הצדדים יקבעו ביניהן אודות הגורם שיהיה אחראי לאי פעילות המגרש מעבר לשעות הפעלות והודעה על כך תימסר תוך 21 ימים.

נציגי העותרים המתגוררים בסמוך למגרש אמרו: "אין ספק שהחלטה זו של השופט מתחשבת רבות בתושבים המתגוררים סביב המגרש. החלטת ביהמ"ש שומרת על התושבים מהניסיונות לפגוע קשות באיכות חייהם. אין ספק שהשופט תמך בכך שהתושבים זכאים לשקט ולמנוחה".

מהעירייה נמסר בתגובה: עיריית הרצליה מכבדת את החלטת בית המשפט

 


 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
אלופי עולם
"אני אהיה הפתעת הבחירות"
פרויקט 'תכנן ובנה' בחריש יצא לדרך
שכונת מגורים חדשה בראשון לציון
שכונת מגורים חדשה בראשון לציון
מצביעים בפעם השנייה
חמודי בשניידר
מפגש עם קהילת כינור דוד
מפילים מחיצות
"אני זוכר את האדרנלין המטורף שזורם בגוף"