הרצליה

מלחמת השלטים

עופר לוי, העומד בראשות רשימת מרצ-התנועה הירוקה הרצליה לבחירות למועצה, טוען כי סיעת "גשר" בראשותו של אלעד צדיקוב תלתה שלט שלה על גבי שלט של סיעת מרצ. צדיקוב: "סיעת מרצ מנסה לקושש קולות במניפולציות מצחיקות ומגוונות"

שרון יונתן 04/10/2018
עופר לוי ליד השלט של מרצ (צילום: פרטי)

מלחמת שלטי הבחירות היא, כך מתברר, אינה נחלתם הבלעדית של המועדים לראשות העיריה. עופר לוי העומד בראשות רשימת מרצ-התנועה הירוקה הרצליה לבחירות למועצה, טוען כי בסוף שבוע שעבר תלתה סיעת "גשר" שלט שלה על גבי שלט של סיעת מרצ בלוח המודעות המיוחד לשלטי בחירות שנמצא בסמוך לתחנת הדלק סונול ברחוב מנחם בגין. לוי פנה לפיקוח העירוני והסיר את השלט של גשר וחשף מתחתיו שלט של מרצ.

השבוע אמר לוי: ״שוב אנחנו עדים להתנהלות הכוחנית של סיעת גשר בראשותו של אלעד צדיקוב. אותה התנהלות של השתלטות על המרחב הציבורי באופן אלים ולא חוקי. אנחנו נדאג שהתנהלות כזו לא תהיה יותר במרחב הציבורי בהרצליה. ההתנהלות הדורסנית באה לידי ביטוי בכל עשייה של צדיקוב, משימוש במשאבים וכספי ציבור לצורך קידום סקטור אחד ועד תליית שלטים על שלטים קיימים. המסר לציבור ההרצלייני צריך להיות ברור, זה או צדיקוב או מרצ התנועה הירוקה. לא נוותר על הצדק ולא נשתוק אל מול ההתנהלות הפושעת".

חבר המועצה אלעד צדיקוב, העומד בראשות סיעת "גשר" מסר בתגובה: "סיעת מרצ מנסה לקושש קולות במניפולציות מצחיקות ומגוונות כנגד סיעת גשר והעומד בראשה אלעד צדיקוב. ליאת תימור, חברת מועצת העיר מטעם מרצ, הודיעה בישיבת המועצה האחרונה שלה כי 'צדיקוב היה הדמות המאתגרת ביותר שמרצ הייתה צריכה להתמודד מולו. על אף שדעותינו רחוקות, אני מלאת התפעלות והערכה לפועלו למען היהדות ולמען הציבור שבשמו נשלח'. בינתיים מרצ משווקים את מצע הבחירות שלנו מצוין. אני מודה להם ומאחל להם שנה טובה ומבורכת".

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
"40 שנה לקטנטנים"
פצוע ירי בעפולה
20 פצועים בתאונה ליד גסר א זרקא
20 פצועים בתאונה ליד ג'סר א זרקא
יונתן מרגי ונועה קירל במתחם הפופ אפ של אל על
מה עשו הסלבס בטראסק בנמל תל אביב?
פסטיבל הכתב הראשון
בבת-ים נותנים מכל הלב
בבת-ים נותנים מכל הלב
נוטעים עצים בדרום הארץ
קק"ל ממשיכים בפרויקט הייעור הביטחוני
קובי מרימי נבחר לייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון
נבחר השיר שייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון