הרצליה

תמיכה ירוקה

דרור עזרא, רכז פורום השרון ותחום הים והחופים של 'הירוקים', הכריז על תמיכה בירון עולמי וברשימתו

שרון יונתן 11/10/2018
 תמיכה ירוקה
ירון עולמי ודרור עזרא. מאחדים כוחות מחדש (צילום: פרטי)

לאחר שסיעת 100% הרצליה בראשות ירון עולמי פרסמה את המצע הסביבתי שלה ואת הפעולות שבכוונתה לקדם עבור איכות הסביבה והחיים של תושבי העיר הרצליה, הכריז דרור עזרא, רכז פורום השרון ותחום הים והחופים של 'הירוקים', על תמיכה בעולמי וברשימתו.

כזכור, עזרא ועולמי שיתפו פעולה חמש שנים באופוזיציה ליעל גרמן, וניהלו יחדיו לא מעט מאבקים סביבתיים, כך שהחיבור הזה בא להם טבעי, ולדברי עולמי "לאחר הבחירות אנחנו בהחלט נעזר בירוקים לקדם את נושאי הסביבה בעיר הרצליה".

עולמי הודה לדרור עזרא על התמיכה שלו, והוסיף "כאחד שמכיר אותי דרור יודע שאני מסוגל לנהל מאבקים למען התושב, ועל אהבתי ונאמנותי לערכי הסביבה והטבע." 

דרור עזרא, חבר מועצת העיר לשעבר וראש הירוקים בהרצליה, שפרסם על התמיכה בפייסבוק, אמר: "אנחנו קוראים לכל התומכים שלנו וכל מי שנושא הסביבה חשוב לו לתמוך ברשימה של ירון עולמי. כאשר כיהנו במועצה היה לנו שיתוף פעולה מעולה, ולירון היה חלק קריטי בשורה של מאבקים סביבתיים שניהלנו, כמו המאבק למען חוף זבולון ולמען החוף הדרומי. במקרים רבים ירון היה חבר המועצה היחיד שתמך וסייע למאבקים הסביבתיים שניהלנו למען תושבי הרצליה בזמן שלטון גרמן".

 

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מגוואטמלה לכפר סבא
נוטעים עצים בדרום הארץ
קק"ל ממשיכים בפרויקט הייעור הביטחוני
סובלנות דתית נוסח המאה השביעית לספירה
שלטי רחוב חדשים בהרצליה:
מתואמות ביניהן
הרצליה מזדהה עם המאבק באלימות כלפי נשים
11 שנים למותו של עוזי כהן
תא: איסור שחיטת תרנגולי כפרות
ת"א: איסור שחיטת תרנגולי כפרות