הרצליה

אישום: פרץ לבית קשישה ותקף אותה מינית

אזרח זר, שסייע לקשישה מהרצליה להכניס את בעלה הנכה אל ביתם, חזר באישון לילה אל המקום, שכנע את האישה לפתוח לו את הדלת ואז ביצע בה מעשה מגונה בכוח

מיכאל פרוסמושקין 15/10/2018
אישום: פרץ לביתה של קשישה ותקף אותה מינית
פרץ וביצע מעשה מגונה (תמונה להמחשה iclipart)

אזרח סרי לנקה, בן 40, הואשם כי פרץ לביתה של קשישה, בת 78, בהרצליה וביצע בה מעשה מגונה בכוח.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי הפרקליטות בתום חקירת משטרת גלילות, ב-7 באפריל, סמוך לשעה עשר בערב, יצאה תושבת הרצליה אל מחוץ לביתה על מנת לסייע לבעלה, בן ה–81, להיכנס לביתם. באותה העת, חלפו במקום הנאשם וחברו ולבקשת האישה סייעו לה להכניס את בעלה לביתם. בתוך כך, הודיע הנאשם לאישה כי ישוב בשעה שתיים בלילה על מנת לבדוק מה שלום בעלה. היא השיבה כי בעלה ישן בשעה זו ואין צורך בהגעתו.

מהחקירה עולה כי כפי שהבטיח, סמוך לשעה שתיים בלילה, הגיע הנאשם אל הבית ודפק בחוזקה על הדלת. כאשר שאלה אותו האישה לפשר מעשיו, טען הנאשם כי הוא מעוניין לשתות מים.

 בתגובה לכך, פתחה האישה את הדלת. או אז, כפי שעולה מכתב האישום, שם הנאשם את רגלו בין הדלת למשקוף באופן שמנע מהאישה לסגור את הדלת ונכנס פנימה. מחקירת שוטרי תחנת גלילות עולה כי לאחר כניסתו אל הבית, הכניס הנאשם את ידו מתחת לחולצתה ולחזייתה של האישה ואחז בחוזקה בחזה, בעוד המתלוננת צועקת לעזרה. בתגובה לצעקותיה, חסם הנאשם בחוזקה באמצעות ידו את פיה תוך שאמר לה: "אמא, קצת אמא" ומפציר בה להיות בשקט.

לאחר מכן, כפי שעולה מכתב האישום, שחרר הנאשם את אחיזתו מהמתלוננת, יצא אל מחוץ לבית והמשיך לצפות מבעד לחלון באישה. כאשר הגיעה ניידת משטרה למקום הנאשם נמלט מהמקום.

 בחלוף כחצי שנה, לאחר שורה של פעולות חקירה ושימוש באמצעים טכנולוגיים, נעצר החשוד ב-3 באוקטובר. מעצרו הוארך תחילה, אך בהמשך וחרף חומרת המעשים שוחרר על ידי בית משפט השלום בתנאים מגבילים. המשטרה לא ויתרה והגישה ערר לבית המשפט המחוזי, אשר החזיר החשוד למעצר. התשתית הראייתית נגדו כוללת טביעת אצבע אשר אותרה על חלקו החיצוני של התריס בביתה של האישה וזיהוי של הנאשם על ידי המתלוננת במהלך מסדר זיהוי. הוא מצדו הכחיש כל קשר למיוחס לו.

 לצד כתב האישום, הגישה הפרקליטות בקשה למעצר של האיש עד תום ההליכים.

 

עוד בהרצליה
מיכאל פרוסמושקין 24/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
צמת קפרזה
קונצרט של התזמורת הקאמרית כפר סבא
קונצרט של התזמורת הקאמרית כפר סבא
מהפכת המיחזור בנגב עולה שלב
אישום: גנבה מוצרים באלפי שקלים
פועל בניין נפצע בינוני באתר בניה בבאר שבע
פועל בניין נפצע בינוני באתר בניה בבאר שבע
ספרים רבותיי ספרים
מחוסגנים
נבחרת רמת השרון עם מאמנה דרור גורן
המטרה - המקום הראשון