הרצליה

לא יתקיים עימות פומבי בין המועמדים לראשות העירייה

זאת, בשל סירובו של ראש העירייה משה פדלון להשתתף בעימות. מטה פדלון: "אין מועד פנוי לקיום האירוע בין ניהול העיר ל-25 חוגי הבית שכבר נקבעו עד הבחירות"

שרון יונתן 18/10/2018
פביאן. יזם את הרעיון

יוזמה של איל פביאן, המועמד לראשות העירייה, לקיום עימות פומבי בין ארבעת המועמדים לראשות העיר, לא ייצא לפועל בשל סירובו של ראש העירייה משה פדלון.

פביאן, העומד בראש רשימת "החופש לבחור", פנה לשלושת המועמדים הנוספים לראשות העיר בקריאה להשתתף בעימות פומבי שיתקיים בהנחיית איש תקשורת מוסכם על כולם ויועבר לתושבי העיר בשידור ישיר באינטרנט.

במכתבו לשלושת המועמדים האחרים כתב פביאן: "אני מאמין כי עימות כזה יאפשר לכל אחד מאתנו להציג את עמדותיו ואת תכניותיו באופן ישיר וגלוי, בלי 'פילטרים', ולהתמודד עם כל שאלה, ולו גם הקשה ביותר, כפי שמצופה ממי שמבקש להנהיג את העיר".

בעוד שמאיה כץ הסכימה לכך, בתנאי שמשה פדלון יקח חלק בעימות, ומישל מורג נתן גם הוא את הסכמתו, פדלון סירב להשתתף בעימות.

ממטהו של משה פדלון, ראש העירייה וראש רשימת "חזון וניסיון" למועצה העיר נמסר:

"ראש העירייה ביקש למסור לידידו וליריבו הפוליטי תודה על ההצעה המכובדת. עם זאת, אין מועד פנוי לקיום האירוע בין ניהול העיר ל-25 חוגי הבית שכבר נקבעו עד הבחירות. נשמח אם בבחירות הבאות הצעות לעימות יגיעו מבעוד מועד".

מאיה כץ מסרה בתגובה: "היום כבר ברור לכולם שההחלטה והבחירה היא רק בין משה לביני ולכן אני קוראת למשה פדלון להשתתף בעימות פומבי בכל נושא: דיור, תכנית המתאר, חינוך, תשתיות, רווחה, בני נוער, תחבורה, שיפור השירות לתושב וכל נושא שחשוב ובוער לתושבי העיר. כל עימות שיתקיים בין כל המועמדים ובלבד שמשה פדלון ישתתף בו, אגיע בשמחה. כל עימות מועמדים שיתקיים ללא נוכחות משה פדלון אינו רלוונטי מאחר ושנינו המועמדים המובילים במרוץ".

מישל מורג מסר בתגובה: "אני מאוד אשמח להשתתף בעימות כזה. אני שמח שפביאן לקח את הרעיון שלנו ומנסה ליישם אותו בפועל. אנחנו ניסינו לאחרונה ליזום שיח פומבי כזה בין כל המתמודדים אבל בסוף זה לא יצא לפועל. בכל יום ובכל שעה".

 

 

  

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
קק״ל אומרת תודה לכבאים
קק״ל אומרת תודה לכבאים
עד 120
טאי-צי חינם - לא תבואו?
טאי-צי' חינם - לא תבואו?
קוראים לכם לבוא
גן לאומי כפר נחום
מקומות רומנטיים לטיול ט"ו באב
אירוע ט"ו בשבט משותף
עד גיל 21 תגיע לירח
עד גיל 21 תגיע לירח
אימון פלילי
אימון פלילי